هدیه همراه اول به مناسبت روز پدر | سیم کارت

هدیه همراه اول به مناسبت روز پدر

هدیه همراه اول به مناسبت روز پدر


اپراتور همراه اول به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت علی(ع)،  30 دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه برای تمامی مشترکین خود ارائه می کند.

"همراه اول" یکی از اپراتورهای مهم و پرسابقه ی ایرانیست که امکانات و خدمات بسیار متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.خرید خط رند و یا همان خرید شماره رند از جمله فعالیتهای ارزنده این شرکت به حساب می آیید.

در واقع طبق گزارشات بدست آمده از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، و همزمان با فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر، تمامی مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول قادر خواهند بود تا پایان روز 18 اسفندماه، علاوه بر 30 دقیقه مکالمه رایگان  درون شبکه،  دو شماره تلفن (همراه اول یا تلفن ثابت) را به لیست شماره‌های دلخواه خود اضافه نمایند. بنابراین با تمام موارد ذکر شده مجموع حجم 30 دقیقه‌‌ای بسته ی د نظر گرفته شده از سمت اپراتور همراه اول، برای مکالمات با دو شماره دلخواه در نظر گرفته شده که متقاضی مربوطه براحتی می‌تواند آن را برای مکالمه با یک یا دو شماره استفاده نماید. لازم به ذکر است که هیچ محدودیتی در استفاده  از این بسته لحاظ نشده است،  بنابراین متقاضی می‌تواند حجم مذکور را در چندین تماس جداگانه مصرف نماید.

شایان ذکر است که این طرح با هدف حراست از سلامت مشترکان در روزهای شیوع کرونا راه‌اندازی شده است و زمینه‌ای را فراهم می‌آورد تا ضمن توجه به اهمیت در خانه ماندن، بتوانند به راحتی و بدون هزینه روز پدر را تبریک بگویند.

در انتها بهتر است بدانید که تمامی مشترکان اپراتور همراه اول می‌توانند بسادگی و با شماره‌گیری کددستوری #43 10 بسته ی موردنظر را  فعال نموده و از  بسته و طرح روز پدر استفاده نمایند.توجه داشته باشید که بعد از اتمام بسته و حجم موجود،  پیامکی برای مشترکین مربوطه ارسال می شود، و به مشترکین اطلاع رسانی می شود.


تاریخ ثبت: یکشنبه, 01 تیر 1399 ---
منبع : MCI.IR