راه اندازی اپلیکیشن «شاتل موبایل من» | سیم کارت

راه اندازی اپلیکیشن «شاتل موبایل من»

 راه اندازی اپلیکیشن «شاتل موبایل من»


شاتل موبایل اپراتور نوین ایرانی در طی خبری جدید از عرضه نسخه جدید اپلیکیشن «شاتل موبایل من» به منظور مدیریت بهینه و متمرکز حساب سیم کارت های هوشمند شاتل موبایل خبر داد.


در واقع باتوجه به گزارشات بدست آمده از روابط عمومی سیم کارت شاتل موبایل، نسخه جدید اپلیکیشن اپراتور سیم کارت شاتل موبایل، با محیط کاربری آسان و همچنین  ارائه امکانات بیشتر با هدف ایجاد سهولت و تجربه‌ای مطلوب در مدیریت سیم کارت های این اپراتور،  امکاناتی اساسی در اختیار مشترکین سیم کارت های شاتل موبایل قرار داده است.


در واقع براساس این گزارش، مودم های ارائه شده توسط این اپراتور ، و همچنین نسخه بروزرسانی شده اپلیکیشن شاتل موبایل من(My Shatel Mobile) نیازی به مجوز و دسترسی به اطلاعات گوشی مشترک برای نصب و استفاده ندارد. از اینرو اپلیکیشن ارائه شده با امکاناتی نظیر انجام آنلاین کلیه خدمات غیرحضوری، مدیریت حساب شاتل موبایل و نیز مشاهده مانده و گزارش مصرف بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک و همچنین مشاهده اعتبار باقی‌مانده، خرید بسته اینترنت و شارژ، انتقال شارژ، اطلاع از پیشنهادهای ویژه، مشاهده جزئیات کارکرد و مصرف مکالمه، پیامک و اینترنت، تست سرعت اینترنت، طرح مشکل و تماس با کارشناسان پشتیبانی و بسیاری امکانات دیگر در بازار اندرویدی گوگل پلی، کافه بازار و مایکت در دسترس قرار گرفته است.


شایان ذکر است که مشترکین در نسخه جدید اپلیکیشن شاتل موبایل قادر خواهند بود پیام‌های اختصاصی خود را دریافت و مشاهده نمایند. بنابراین بهتر است اطلاعات حساب خود را ویرایش نمایید تا از طریق بخش «خدمات من» از خدماتی همچون انتقال تماس، مسدود سازی تماس‌های ورودی و خروجی، مکالمه گروهی، انتظار مکالمه و غیره بهره‌مند شوید.


از اینرو  پیشنهاد می کنیم در صورت وجود هرگونه مشکل یا ابهام از طریق اپلیکیشن مربوطه با کارشناسان پشتیبانی "شاتل موبایل" در ارتباط باشید.متقاضیان برای انتخاب شماره و همچنین خرید سیم‌کارت هوشمند شاتل با پوشش سراسری 3G و 4G و پیش‌شماره 0998 و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت شاتل موبایل مراجعه نمایند و یا از طریق شماره ی در نظر  گرفته  شده از طریق اپراتور سیم کارت شاتل موبایل به صورت 24 ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل تماس بگیرند


تاریخ ثبت: یکشنبه, 25 اسفند 1398 ---
منبع : shatelmobile.ir