روش های خرید سیم کارت شاتل موبایل | سیم کارت

روش های خرید سیم کارت شاتل موبایل


اپراتور شاتل یکی از اپراتور های فعال در سراسر کشور است که علاوه بر خدمات سیم کارت خدمات اینترنت را برای مشتریان خود دارد و راه هایی برای خرید آنلاین برای کاربران در نظر گرفته است .
برای خرید سیم کارت شاتل موبایل می توان از روش های مختلفی استفاده کرد روش های جدید و روش های قدیمی وجود دارد . "خرید سیم کارت شاتل موبایل" در نوع اعتباری قابل انجام می شود و نوع دائمی ندارد . سیم کارت های اعتباری سیم کارت هایی هستند که با توجه به اعتبار آن ها قابلیت استفاده خواهد داشت و سیم کارت های دائمی محدودیت زمانی و اعتباری ندارند در واقع ماهیانه مبلغ مورد نظر تماس های گرفته شده را باید پرداخت کرد . طبق قیمت گذاری سیم کارت ها ، سیم کارت های دائمی از قیمت بالاتری نسبت به سیم کارت های اعتباری برخوردار هستند که در واقع این قیمت نسبت به نوع کاربرد و شماره سیم کارت در نظر گرفته می شود می توان گفت که برای خرید سیم کارت رند در تمامی اپراتور ها باید قیمت بالاتری نسبت به سیم کارت معمولی پرداخت کرد .  
609cd828fb8b272419de0ed685f3cc6ff618000c.pngخرید سیم کارت شاتل موبایل به دو روش حضوری و غیر حضوری امکان دارد که برای خرید حضوری باید به مراکز فروش و خدمات شاتل موبایل در سراسر ایران مراجعه کنید و برای خرید غیر حضوری "سیم کارت شاتل موبایل" با مراجعه به سامانه های  الکترونیکی و وب سایل شاتل موبایل می توانید خرید خود را انجام دهید . برای خرید غیر حضوری سیم کارت شاتل می توانید به سامانه هایی که در زمینه خرید و فروش سیم کارت فعالیت دارند نیز مراجعه کنید و از این طریق خرید خود را انجام دهید . سیم کارت شاتل با پیش شماره 0998 تولید می شود و دارای شماره های رند و معمولی می باشد .
که این سامانه ها انواع سیم کارت ها به فروش می رسد دائمی و اعتباری ، که میتوانید شماره مورد دلخواه خود را انتخاب کنید و اطلاعات شخصی خود را وارد کنید و بعد از وارد کردن اطلاعات خود و پرداخت هزینه سیم کارتتان در زمان مشخص شده برایتان ارسال می شود . یکی از این سامانه ها که می توانید از طریق آن سیم کارت مورد نظر خود را پیدا و تهیه کنید سایت "سیم کارت" است که می توانید علاوه بر خرید سیم کارت شاتل ، سیم کارت اپراتور های دیگر چه از نوع اعتباری و چه دائمی خرید کنید .
و جهت خرید سیم کارت شاتل از سایت اصلی شاتل ، باید درابتدا سیم کارت مورد نظر خود را از بین شماره های اعلام شده انتخاب نمایید یا اینکه شماره مورد نظر خود را جستجو کنید در صورتی که شماره مورد نظر شما موجود نبود رزرو کنید و بعداز انتخاب وارد سیسستم شویدو خریدتان را انجام دهید .
 


تاریخ ثبت: چهارشنبه, 27 فروردین 1399