رایتل و وام یک میلیون تومانی | سیم کارت

رایتل و وام یک میلیون تومانی

در این روزها که همه افراد درگیر کرونا هستن و اکثر مشاغل و کسب و کارها به تعطیلی کشیده شده اند . و دولت با اعلام رعایت فاصله گذاری و تاثیر آن بر شیوع کرونا اقدام هایی انجام داده است که یکی از این راه ها ارائه تسهیلات به یارانه بگیران است که در این شرایط کرونایی کمکی برای اقشار ضعیف جامعه باشد . این تسهیلات یک میلیون تومان است و قرار است اولین پنج شنبه اردیبهشت به حساب سرپرست خانوار واریز شود . همانطور که قبلا اشاره کردیم سرپرست خانوار برای دریافت این وام باید کد ملی خود را با سیم کارتی که به نام خودشان است به سامانه 6369 پیامک کنند . که این اقدام دولت باعث شد که اپراتورها به فکر این بیوفتند که سیم کارت رایگان به سرپرست خانوار هایی که " سیم کارت " به اسم خود ثبت ندارند ، اهدا کنند و نحوه دریافت آن را از طریق دفاتر و مراکز فروش خود اعلام کردند .
ولی با مراجعه زیاد و ازدحام جمعیت متقاضیان در این مراکز و احتمال شیوع سریع ویروس کرونا سریعا اپراتور ها اعلام کردند که ثبت نام فقط از طریق اینترنتی صورت پذیرد و هرکدام از این اپراتور ها سایت ثبت نام خود را برای متقاضیان باز کردند .
70d3ec370e0dedf67c0d8019c71be80453776bd3.jpgیکی از این اپراتور ها که در این طرح شرکت داشته است اپراتور رایتل است که اعلام کرد متقاضیان محترمی که درخواست خرید سیم کارت رایتل را دارند می توانند اینترنتی در خواست خود  را ثبت نمایند و از این طریق درخواست شان ثبت و اجرا می شود و سیم کارت خود را رایگان درب منزل تحویل بگیرند . و در ادامه اعلام کرد که قیمت سیم کارت رایتل برای متقاضیان محترم رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه ای بابت " خرید سیم کارت رایتل " نیست . و هم چنین از ارائه 6 ماهه خدمات هدیه نیز به متقاضیان خبر داد ، که به محض دریافت سیم کارت خود از این خدمات می توانند استفاده نمایند .
هدایای اعلام شده از طرف شرکت " رایتل " ارائه مکالمه درون شبکه ، اینترنت در 6 دوره 30 روزه به هر سیم کارت تعلق می گیرد که هردوره یک گیگا بایت اینترنت همراه است و علاوه بر این هدایا می تونید از خدمات اپلیکیشن های منتخب رایتل تا سقف 1 گیگا بایت ، بدون هیچ هزینه ای و به مدت 180 روز بهره مند شوید .
اپراتور رایتل یکی از اپراتور های است که در شرایط کرونایی حاکم بر کشور اقدامات زیادی را انجام داده است و طرح های مختلفی را برای کاربران خود که این ایام باید بیشتر در خانه بمانند و حتی برای معلمانی که این روز ها باید در خانه و به صورت آنلاین با شاگردان خود در ارتباط باشند ، ارائه داده است .


تاریخ ثبت: دوشنبه, 01 اردیبهشت 1399