اهدای سیم کارت رایگان از طریق تماس تلفنی | سیم کارت

اهدای سیم کارت رایگان از طریق تماس تلفنی

رایتل از اپراتور های فعال در کشور است و خدمات ویژه ای دارد " رایتل " سیم کارت های دائمی و اعتباری نیز دارد که مشترکان برای خرید سیم کارت رایتل می توانند به سایت رایتل مراجعه کنید و برای " خرید سیم کارت رایتل " اقدام کنند و قیمت سیم کارت رایتل نیز در سایت وجود دارد .
7c265870333d9c75f94d7b15fd7a8905cb16b2f8.jpgدر این روز های کرونایی در کشور رایتل اقدامات زیادی جهت جلوگیری از شیوع بیشتر آن و ماندن مردم در خانه انجام داده است و در شرایطی که دولت به مردم قول پرداخت وام  یک میلیون تومانی را داد و از مردم خواست برای ثبت درخواست خود ، کد ملی خود را از طریق سیم کارتی که به نام خودشان هست پیامک کنند . از آن جایی که خیلی از مردم سیم کارت با نام خود نداشتند این موضوع باعث شد که اپراتور ها به فکر عرضه سیم کارت رایگان به سرپرست خانوار ها بیوفتند و این سیم کارت ها را از طریق دفاتر و مراکز فروش اپراتور ها دریافت کنند . ولی خوب با ازدحام زیاد جمعیت و مراجعه زیاد مردم ، اپراتور ها از نحوه تغییر ارائه سیم کارت رایگان به متقاضیان خبر دادند و اعلام کردند که متقاضیان به صورت اینترنتی درخواست خود را ثبت کنند . و بعد از ثبت درخواست سیم کارت از طریق پست به دست شان می رسد ، رایتل که یکی از این اپراتور ها بود نیز از متقاضیان خواست که با مراجعه به سایت رایتل درخواست خود را ثبت کنند و برای دریافت سیم کارت خود از طریق پست منتظر بمانند . در این طرح مرحله اول وام یک میلیونی به حساب سرپرست خانوار واریز شد و دولت اعلام کرد مرحله دوم نیز واریز می شود . که در این میان رایتل برای سرپرست خانوار ها امکان دریافت سیم کارت با تماس تلفنی را فراهم کرد و اعلام کرد سرپرست خانوار می توانند از طریق شماره اعلام شده از سوی این اپراتور اقدام به ثبت نام و تحویل رایگان سیم کارت خود نمایند .
به گزارش روابط عمومی رایتل ، اون دسته از سرپرست خانوار هایی که برای دریافت وام یک میلیون تومانی که از سوی دولت پرداخت می شود ، دارای سیم کارت فعال با مشخصات خود نیستند ، می توانند بدون هیچ نیازی به مراجعه حضوری ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهند و در صورت نیاز به دریافت سیم کارت از طریق تماس تلفنی نیز اقدام کنند . متقاضیان محترم می توانند از طریق شماره 09202000000 نسبت به ثبت نام و تحویل رایگان اقدام نمایند و لازم به ذکر است که ثبت نام از طریق سایت https://www.rightel.ir/khanevar نیز هم چنان فراهم است .


تاریخ ثبت: یکشنبه, 07 اردیبهشت 1399