همراه اول و پیوستن به پویش ایران همدل | سیم کارت

همراه اول و پیوستن به پویش ایران همدل

اپراتور "همراه اول " که اقدامات بزرگی در ایام کرونا در کشور انجام داده است طی اقدامی جدید به پویش ایران همدل پیوسته است .
این اپراتور که کاربران زیادی دارد و همیشه مخاطبان این اپراتور به دنبال خرید سیم کارت همراه اول ارزان و خرید شماره رند هستند تا حد زیادی می تواند در این پویش کمک کند و به عنوان بزرگترین اپراتور فعال به این کمپین پیوست و اکنون حامی این پویش است .
و کلیه مشترکانی که سیم کارت همراه اول دائمی و اعتباری دارند می توانند در این پویش شرکت کنند و به هر میزان که می خواهند می توانند در این پویش شرکت کنند و به هر تعداد دفعات که تمایل داشته باشتد می توانند شرکت داشته باشند و همدلی و کمک خود را از این طریق اعلام کنند و نحوه دریافت این مبلغ توسط این اپراتور به این طریق است که ، مبلغ انتخاب شده توسط کاربر برای مشترکینی که " سیم کارت همراه اول دائمی " دارند ، در صورت حساب دوره مشترک لحاظ می گردد و مشترکینی که سیم کارت همراه اول اعتباری دارند ، از شارژ مشترکان سیم کارت اعتباری کسر می گردد .
e8b98b9f5190c305dd4ba3c613f64b9b2975c01a.jpgاین پویش در واقع در راستای ایجاد همدلی و کمک راه افتاده است و موسسات و شرکت ها با پیوستن به این پویش باعث ایجاد اعتماد مشترکین خود ، بقیه اقشار را نیز در این پویش دعوت کنند و شرکت ارتباطات سیار ایران نیز با پیوستن به این پویش امیدوار است در ماه مبارک رمضان ، که ماه انفاق است به دستاورد های خوبی برسد و خاطره خوشی را در ذهن اذهان باقی بگذارد . روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار اعلام کرد با توجه به توصیه رهبر انقلاب و هم سو و همراه با همه ی مردم ایران ، برای گره گشایی و یاری رساندن به هم نوعان خود به این پویش بزرگ پیوسته است و تصمیم دارد تا به نتیجه رساندن آن روی کار بایستد.
و در این راستا طریقه کمک کردن مردم را با اعلام کد دستوری # 1441 * 10 * اعلام کرده است و از مشترکان کلیه خطوط خود چه دائمی و چه اعتباری درخواست کرده است هر مبلغی را که در نظر دارید برای کمک به این پویش پرداخت کنید ، می توانید از طریق این کد دستوری اعلام شده پرداخت کنید و این شرکت نیز به میزان دو برابر آن به محرومان و نیازمندان کمک خواهد کرد در راستای گره گشایی و برطرف کردن نیاز هم نوعان خود در این ماه مبارک و تمام سعی خود را در انجام این کار خیر به کار می گیرد .
این پویش که به تازگی راه اندازی شده است و اپراتور های دیگر هم در آن شرکت داشته اند امیدوار است که با حمایت همه ی افراد مبلغ قابل توجهی در جهت رفع نیاز های هم نوعان جمع آوری شود .


تاریخ ثبت: یکشنبه, 01 تیر 1399