سیم کارت های سازمانی همراه اول | سیم کارت

سیم کارت های سازمانی همراه اول

  • اپراتور همراه اول به عنوان اولین اپراتور در کشور با پوشش گسترده  شبکه در ایران است . یکی دیگر از اقداماتی که این اپراتور بزرگ انجام داده است ارائه سیم کارت های سازمانی است که اعلام آمادگی خود را اعلام کرده است . این اپراتور اعلام کرده است که سازمان ها یا نهاد هایی که درخواست سیم کارت های سازمانی دارند می توانند به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنند و برای خرید خط همراه اول سازمانی اقدام کنند و اپراتور همراه اول می تواند با خرید سیم کارت همراه اول دائمی و " سیم کارت همراه اول اعتباری " آن ها را به صورت یک پارچه تامین کند . سیم کارت های سازمانی برای مجموعه ها و نهاد ها بسیار مهم است زیرا کارمندان از طریق " سیم کارت " ها ارتباطات بین شرکت ها روابط را ایجاد می کنند و اگر تحت هر شرایطی کارمند کار خود را ترک کند و یا تغییر سمتی رخ دهد این باعث می شود که جابه جایی پرسنل خدشه ای به ارتباطات سازمان وارد نشود .

    528af0941953a18f4b8da169eefe5a1779fa2125.jpgاین سیم کارت ها مزایای زیادی دارد که به یکی از آن ها اشاره شد از دیگر مزایای این سیم کارت ها ، این است که می توان خرید سیم کارت را به صورت یک جا انجام داد و عرضه آن هم به صورت یک جا می باشد ، ارائه قیمت های ترجیحی در خرید سیم کارت های سازمانی ، امکان داشتن شماره های متوالی و پشت سر هم برای کارمندان بخش های مختلف مجموعه ، امکان تعریف و راه‌ اندازی بسته‌ های سازمانی متنوع در مکالمه ، پیامک و دیتا
    شرایط لازم برای خرید سیم کارت های سازمانی این است که درخواست خود را با سر برگ سازمان و مهر و امضا شده به صورت رسمی ثبت کنید و نوع و تعداد سیم کارت های درخواستی خود را اعلام کنید و ارائه شماره تماس جهت اخذ مدارک مورد نیاز و ارائه راهنمایی های لازم و اینکه در حال حاضر هیچ محدودیتی بر روی تعداد " خرید سیم کارت " اعمال نشده و هر سازمان هر تعداد که بخواهد می تواند سیم کارت خرید کند . ولی اگر سازمان درخواست بیش از 50 سیم کارت را داشته باشد نماینده شرکت باید مدارکی را به فروشگاه های محصولات سازمانی در تهران یا شهرستان ارائه دهد که این مدارک ، تصویر آگهی تاسیس در روزنامه رسمی و آگهی آخرین تغییرات شرکت ، تصویر گواهی ثبت نام مودیان مالیاتی یا مدرکی موید کد اقتصادی و شناسه ملی ، اصل معرفی‌ نامه فرد مراجعه‌ کننده به‌ عنوان نماینده تام‌ الاختیار شرکت در سربرگ رسمی با مهر و امضا مجاز ، تصویر کارت ملی نماینده شرکت ، آدرس و کد پستی سازمان .
    و نکته بعدی در خرید سیم کارت سازمانی این است کهکه این سیم کارت های قابلیت انتخاب کردن ندارند و باتوجه به تعداد درخواست ها به صورت سریالی به سازمان تحویل داده می شود و امکان انتخاب شماره وجود ندارد و این سیم کارت ها به صورت فعال شده ، در اختیار سازمان ها قرار می گیرد .
    مشتریان سازمانی گرامی، خواهشمند است جهت خرید آنلاین سیم‌ کارت سازمانی به فروشگاه سازمانی همراه اول به آدرس b2bshop.mci.ir مراجعه فرمایید

تاریخ ثبت: یکشنبه, 01 تیر 1399