سیم کارت گردشگر ایرانسل | سیم کارت

سیم کارت گردشگر ایرانسل

اپراتور ایرانسل یک نوع سیم کارت اعتباری دارد که با عنوان سیم کارت ایرانسل گردشگر از آن یاد کرده است این سیم کارت همان طور که از اسمش مشخص است برای افرادی است که برای سفر به ایران آمده اند ،این افراد می توانند این سیم کارت را تهیه کنند و از آن استفاده نمایند .
47070ea2e0aec84353f6f541351bcccd1b8dbb29.jpgگردشگران عزیز به محض ورود به ایران می توانند برای "خرید سیم کارت ایرانسل"  اعتباری گردشگر اقدام کنند و به راحتی می توانند این سیم کارت ها را از فرودگاه خریداری کنند و نیازی به فعال سیم کارت ها نیست به محض این که سیم کارت را در گوشی قرار دهید فعال می شود و می توانید از این "سیم کارت"  استفاده نمایید و قابل استفاده است . در واقع ایرانسل این نوع سیم کارت ها را در نظر گرفته است تا افرادی که به ایران سفر می کنند مشکلی در برقرای ارتباط برایشان پیش نیاید و با خرید سیم کارت ایرانسل اعتباری گردشگر به راحتی می توانید با داخل و خارج ایران صحبت کنید و بسیار مقرون به صرفه است و با تهیه این سیم کارت برای تماس با خارج از کشور دیگر نیازی به خرید سیم کارت بین الملل نیست و با استفاده از سیم کارت گردشگر می توانید به راحتی ارتباط برقرار کنید و تماس بگیرید و پیامک ارسال کنید و از سریع ترین اینترنت ایرانسل بهره ببرید .
برای خرید سیم کارت ایرانسل گردشگر حتما باید شماره گذرنامه خود را داشته باشید و در هنگام خرید به آن نیاز دارید ، از مزایای این سیم کارت ها مقرون به صرفه بودن آن ، اینترنت پر سرعت ، مناطق تحت پوشش گسترده و پشتیبانی 24 ساعته آن است .
سیم کارت های گردشگر 3 نوع بسته دارند که از نظر مقدار شارژ، اینترنت و هزینه خرید با یکدیگر متفاوت هستند .
سیم کارت گردشگر 1 : هزینه بسته آن 30 هزار تومان است و مدت زمان اعتبار آن 1 ماهه است و این سیم کارت گردشگر 1 مبلغ 4 هزارتومان شارژ اولیه و به میزان 1.5 گیگا بایت اینترنت اولیه دارد .
سیم کارت گردشگر 2 : هزینه بسته آن 43 هزار تومان است و مدت زمان اعتبار آن 1 ماهه است و این سیم کارت گردشگر 2 مبلغ 14 هزار تومات شارژ اولیه و به میزان 3 گیگا بایت اینترنت اولیه دارد .
سیم کارت گردشگر 3 : هزینه بسته آن 58 هزار تومان است و مدت زمان اعتبار آن 1 ماهه است و این سیم کارت گردشگر 3 مبلغ 22 هزار تومان شارژ اولیه دارد و به میزان 5 گیگا بایت اینترنت اولیه دارد .


تاریخ ثبت: یکشنبه, 21 اردیبهشت 1399