تبدیل سیم کارت اعتباری ایرانسل به دائمی | سیم کارت

تبدیل سیم کارت اعتباری ایرانسل به دائمی

اپراتور ایرانسل برای کاربران خود شرایطی را در نظر گرفته است که "سیم کارت ایرانسل اعتباری" خود را تبدیل به سیم کارت ایرانسل دائمی تبدیل کنند و به سادگی می توانند این کار را انجام دهند . و کاربران این اپراتور می توانند با تبدیل سیم کارت اعتباری خود به ایرانسل دائمی از خدمات ویژه این اپراتور استفاده کنند . متقاضیان محترم می توانند به یکی از روش های اعلام شده از سوی اپراتور ایرانسل اقدام کنند : یکی از روش های ساده و راحت آن که اپراتور ایرانسل برای کاربران خود در نظر گرفته است استفاده از نسخه موبایل اپلیکیشن ایرانسل من است که در صورتی که کاربران اپلیکیشن ایرانسل من را ندارند با مراجعه به سایت ایرانسل اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب نمایند و با ورود به منوی سمت راست و بعد گزینه خدمات سیم کارت و در نهایت گزینه تبدیل سیم کارت به دائمی اقدام به تبدیل سیم کارت اعتباری خود به "سیم کارت ایرانسل دائمی" کنند . یکی دیگر از روش های ارائه شده از سوی اپراتور ایرانسل استفاده از نسخه وب اپلیکیشن ایرانسل من است ، و در ضمن متقاضیان محترم می توانند با شماره گیری کد دستوری # 70 * و یا # 9 * 1 * 555 * نیز اقدام به این کار کنند و یا در نهایت می توانند با مراجعه حضوری به مراکز فروش خط و خدمات ایرانسل و نمایندگی های فعال در سراسر کشواقدام به این کار کنند و سیم کارت خود را دائمی کنند .
37dac56afeb5cdac1fdf674121613a2aec09f67a.pngاز مزایای دائمی کردن سیم کارت های اعتباری می توانید به جای شارژ سیم کارت خود به صورت مداوم ، هر دو ماه یک بار صورت حساب خود را دریافت نمایید و یا از سرویس ها و مزایای سیم کارت دائمی برخوردار شوید . با تبدیل سیم کارت اعتباری ایرانسل خود به سیم کارت دائمی شارژ شگفت انگیز و بسته های افزایشی اصلی ( همه بسته ها به غیر از رومینگ ، طرح های تشویقی ، بوم ، بوم + و بسته های چند کاربره اینترنت ) به سیم کارت دائمی شما منتقل خواهد شد .فقط این که بسته هایی که تاریخ مصرف دارند پس از انتقال به حساب دائمی شما ، فقط از 2 تا 8 بامداد قابل استفاده خواهند بود .
هزینه پایه تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی 60.000 هزار تومان است ، اگر در حسابتان مبلغ کافی داشته باشید ، پس از شماره‌ گیری کد  یا اقدام از طریق اپلیکیشن هزینه تبدیل سیم ‌کارت اعتباری به دائمی از اعتبار سیم ‌کارت شما کسر می‌شود . اگر تمایل داشته باشید یا مبلغ اعتبارتان کافی نباشد ، می‌توانید هزینه تبدیل سیم‌ کارت اعتباری به سیم‌ کارت دائمی را از حساب بانکی خود پرداخت کنید . با دائمی کردن سیم کارت ایرانسل خود 30 گیگابایت اینترنت هدیه و 1000 دقیقه مکالمه رایگان از ایرانسل هدیه دریافت کنید . بعد از درخواست ، سیم کارت شما ظرف 1 ساعت به دائمی تبدیل می شود .

 


تاریخ ثبت: یکشنبه, 01 تیر 1399