سیم کارت های اعتباری دانشجو | سیم کارت

سیم کارت های اعتباری دانشجو

سیم کارت های اعتباری دانشجو مختص دانشجویان کشور است و در سراسر کشور قابل دسترس دانشجویان عزیز است . سیم کارت های دانشجویی برای دانشجویان در نظر گرفته شده است و به علت اینکه دانشجویان به فکر جلوگیری هزینه های جانبی از جمله کاهش هزینه های تلفن همراه خود هستند اپراتور ها به فکر ارائه سیم کارت دانشجو افتادند و ویژگی های زیادی برای شرایط دانشجویی ، دانشجویان کشور دارند . این سیم کارت ها که بدون هزینه مکالمات راه دور و جا به جایی هستند و از مهم ترین ویژگی های این سیم کارت ها هم همین موضوع است و تقریبا همه ی اپراتور ها برای مشترکین خود که دانشجو هستند این "سیم کارت" ها را در نظر گرفته اند و دانشجویان عزیز با در دست داشتن کارت ملی و کارت دانشجویی خود می توانند به مراکز فروش اپراتور ها مراجعه و اقدام به خرید سیم کارت ارزان دانشجو کنند .
9d7b86f0218b038ba62aa5948dabdb8aec411966.jpgاپراتور همراه اول به دانشجویان پیسشنهاد خرید خط همراه اول دانشجویی داد ، که دانشجویان با خرید سیم کارت همراه اول دانشجو 60 دقیقه مکالمه و 60 عدد پیامک داخل شبکه و همین طور 60 مگابایت اینترنت رایگان قابل استفاده در 3 ماه دریافت می کنند .
قیمت برای خرید سیم کارت همراه اول دانشجو 20000 تومان است با شارژ اولیه 4000 تومان است که در دسترس کاربران همراه اول قرار می گیرد .
همراه اول برای مشترکین که سیم کارت دانشجو دارند جشنواره جمعه های رویایی را نیز راه اندازی کرده است ، این طرح تا پایان خرداد 99 ادامه دارد و مشترکین این سیم کارت ها به صورت رایگان می توانند این طرح را فعال کنند و در این طرح از مکالمه رایگان نا محدود درون شبکه ( شبکه همراه اول و تلفن ثابت ) در روز های جمعه بهره مند شوند . نحوه فعال سازی این طرح برای مشترکین "سیم کارت همراه اول" دانشجو با شماره گیری کد دستوری # 44*10* به صورت کاملا رایگان می باشد .
یکی دیگر از اپراتور هایی برای دانشجویان سیم کارت در نظر گرفته است اپراتور رایتل است که برای ارائه خدمات مقرون به صرفه است . این سیم کارت های رایتل که اعتباری هستند دارای 12 گیگا بایت اینترنت 90 روزه ، 30 دقیقه مکالمه درون شبکه و 30 عدد پیامک درون شبکه است . که متقاضیان که دانشجویان ، طلاب و فراگیران علوم دینی هستند می توانند با صرفه جویی در هزینه های خود از خدمات های ارتباطی و اینترنت پر سرعت رایتل استفاده کنند . برای خرید این سیم کارت ها ارایه کارت  دانشجویی یا کارت طلبه گی معتبر در صورت مراجعه حضوری به هر یک از فروشگاه‌ ها و یا نمایندگی‌ های مجاز رایتل الزامی است .
اپراتور ایرانسل نیز به اقدام به ارائه سیم کارت های اعتباری دانشجو کرده است .
   


تاریخ ثبت: یکشنبه, 01 تیر 1399