طرح سلام سامانتل | سیم کارت

طرح سلام سامانتل

"سامانتل" یکی دیگر از اپراتور ها است که در کشور فعال است که یک طرح با نام طرح سلام را دارد ، سامانتل از این طرح با همکاری بیمه سامان رونمایی کرده است . این طرح برای مشترکین به صورت خود کار راه اندازی و فعال می شود و مشترکینی که این بسته را خرید کرده اند نیازی به فعال سازی و یا شماره گیری کد دستوری خاصی ندارند .
ee348be5728524d1b238cc2596396fb2d8043edb.jpgاین طرح که در قالب دو بسته ارائه شده و هدف آن ارائه خدمات و سرویس های متنوع است برای رضایت مندی مشتریان برای اولین بار است که در ایران راه اندازی شده است این طرح که دارای دو بسته است بسته شماره یک و بسته شماره دو که هر کدام شرایط خاص و ویژه ای برای مشترکین سامانتل دارند . بسته شماره یک که قیمت سیم کارت آن 295 هزار تومان است یک سیم کارت اعتباری با 9999 پیامک درون شبکه ، 19 گیگا بایت اینترنت ، 9999 دقیقه مکالمه درون شبکه ، 999 مکالمه برون شبکه و 12 ماه بیمه خدمات درمانی است که مشترکینی سیم کارت سامانتل را داشته باشند با فعال کردن بسته شماره 1  می توانند از این خدمات استفاده کنند . بسته شماره 2 که قیمت خرید آن 400 هزار تومان است یک "سیم کارت سامانتل" اعتباری با 99 گیگابایت اینترنت و 12 ماه بیمه خدمات درمانی است . با خرید این بسته ها محدودیتی برای خرید سایر بسته ها ایجاد نمی کند و امکان خرید و فعال سازی بسته های ترکیبی و اینترنت همراه دیگر به صورت هم زمان وجود دارد . اتمام حجمی و یا زمانی بسته به مشترکین از طریق پیامک اطلاع داده می شود اعتبار استفاده زمانی بسته های طرح سلام سامانتل یک ساله است و اولویت مصرف با بسته ای است که زمان انقضای نزدیک تری نسبت به سایر بسته های فعال دارد . و همین طور روال پرداخت خسارت بیمه از دو طریق مستقیم و غیر مستقیم توسط بیمه سامان انجام می گیرد .
درمانت پشتیبان درمان خسارت های سامان است که برای خدمات بیمه ای این شرکت انجام می شود ، روش مستقیم دریافت خدمات درمانی با مراجعه به مراکز طرف قرار داد درمانت است و روش غیر مستقیم دریافت خدمات درمانی با مراجعه به مراکز غیر طرف قرار داد درمانت است .
کاربران سامانتل می توانند برای استعلام موجودی و باقی مانده بسته ها با کد دستوری # 5 *1 * 9 * مطلع شوند و با کد دستوری # 1 * 1 * 9 * از باقی مانده اعتبار ریالی سیم کارت خود مطلع شوند .


تاریخ ثبت: چهارشنبه, 24 اردیبهشت 1399