کنسرت آنلاین عید فطر ایرانسل | سیم کارت

کنسرت آنلاین عید فطر ایرانسل

یکی از اپراتور های بزرگ در کشور اپراتور ایرانسل است که همیشه در راستای رضایت مشترکین خود قدم بر می دارد . و حالا در شرایطی که پیش آمده است و ویروس کرونا باعث تعطیلی خیلی از کسب و کارها شده است ، یک اقدام جالب انجام داده است که برای عید فطر کنسرت آنلاین برگزار کرده است . به گزارش روابط عمومی ایرانسل ، این کنسرت آنلاین در تاریخ چهارم خرداد ماه همزمان با عید سعید فطر ساعت 21 برگزار می شود و همایون شجریان خواننده موسیقی سنتی قرار است که این کنسرت را برگزار کند ، قرار است در این کنسرت قطعات خاطره انگیز آثار خود را اجرا کند .
4b0a9f0fa35b4d05a32a9e87435c841e01a2be64.jpgایرانسل اعلام کرده است که این کنسرت به صورت آنلاین از اپلیکیشن "لنز" قابل مشاهده است ، افرادی که سیم کارت ایرانسل دارند و مشترکین "ایرانسل" هستند بدون نیاز به تهیه اشتراک می توانند این برنامه را از اپلیکیشن لنز تماشا کنند و مشترکین غیر ایرانسلی نیز با تهیه اشتراک می توانند به تماشای این برنامه بپردازند . افرادی که جزو مشترکین ایرانسل نیستند می توانند با خرید خط ایرانسل از مشترکین این اپراتور شوند و از خدمات اپلیکیشن لنز به صورت رایگان استفاده کنند . این کنسرت که به صورت اختصاصی در تالار وحدت برگزار می شود و این کنسرت ، بزر گترین کنسرت آنلاین برگزار شده در ایران است  و در آن ارکستر مجلسی تهران به رهبری بردیا کیارس همراه با 35 نوازنده و همزمان 10 دوربین آن را تصویر برداری می کنند و از اپلیکیشن لنز به صورت رسمی پخش می شود .
برای مشاهده این کنسرت کاربران اپلیکیشن لنز باید ، اپلیکیشن خود را به جدیدترین نسخه بروز رسانی کنند و مشترکینی که این اپلیکیشن را دانلود نکرده اند می توانند به صورت کاملا رایگان و بدون هزینه دانلود کنند . این اپلیکیشن امکاناتی نظیر دسترسی به مجموعه عظیمی از فیلم ها ، پخش مستقیم مسابقات ورزشی ، پادکست ، کتاب های صوتی ، سریال ها ، آلبوم موسیقی و برنامه های تلویزیونی ، مسابقات و برنامه های ورزشی ، امکان مشاهده جدول پخش شده از شبکه های مختلف تلویزیون ، امکان مشاهده برنامه ها در بخش آرشیو ها تا هفت روز بعد از پخش زنده ، امکان افزودن برنامه های مورد علاقه کاربران به فهرست علاقه مندی ها و ... دارد که کاربران این اپلیکیشن می توانند از این خدمات بهره مند شوند .
اپراتور ایرانسل اقدامات زیادی در حالت کرونایی کشور انجام داده است که ارائه کنسرت آنلاین یکی از بزرگ ترین و جذاب ترین اقدامات این اپراتور است .  


تاریخ ثبت: سه شنبه, 30 اردیبهشت 1399