تعرفه سیم کارت همراه اول دائمی | سیم کارت

تعرفه سیم کارت همراه اول دائمی


اپراتور همراه اول که در کشور فعال است و به مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی و سیم کارت همراه اول اعتباری ارائه می دهد که در اینجا می خواهیم به تعرفه ارائه خدمات سیم کارت های همراه اول دائمی بپردازیم .
7e18ca7ed2d45090fa0596bd052443aaf2f2ec7f.jpgهمراه اول در تعرفه مکالمه برای مشترکین ، اقدام به یکسان‌ سازی تعرفه‌ های مکالمه نموده است و بر اساس این طرح ، تعرفه مکالمه پایه ( آزاد ) برای کلیه تماس‌ های داخل و خارج از شبکه همراه اول یکسان خواهد شد . تاریخ اجرای طرح یکسان ‌سازی تعرفه‌ همراه اول از اول مهر ماه سال 1397 شروع شده است و این طرح هم زمان برای مشترکین دائمی و اعتباری سیم کارت همراه اول اعمال می‌ گردد . یعنی بر اساس این طرح یکسان سازی تعرفه مکالمه همراه اول دائمی به تلفن ثابت ، همراه اول دائمی به همراه اول و همراه اول دائمی به ایرانسل یا رایتل هر دقیقه 599 ریال است . این طرح نیاز به فعال سازی ندارد و برای تمام مشترکین همراه اول چه دائمی و چه اعتباری به صورت پیش فرض فعال است و مشترک نیاز نیست که هیچ اقدامی در خصوص فعال سازی و یا غیر فال سازی این طرح انجام دهد و بر این اساس تعرفه مکالمات بین الملل همانند قبل است و هیچ گونه تغییری در آن اتفاق نیوفتاده است . اپراتور همراه اول تعرفه پیامک را نیز برای کاربران خود در نظر گرفته است و تعرفه پیام کوتاه فارسی 89 ریال به ازای هر پارت است و تعرفه پیام کوتاه انگلیسی 222 ریال به ازای هر پارت است . اپراتور همراه اول برای خدماتی که که به مشترکین خود ارائه می دهد نیز تعرفه های مشخصی اعلام کرده است و یک سری از خدمات ارائه شده توسط این اپراتور برای مشترکین همراه اول به صورت رایگان است برای مثال دریافت ریز مکالمات ، قطع مفقودی ، قطع و وصل به تقاضای مشترک ، تغییر آدرس ، قطع محدودیت مکالمه ، وصل مفقودی ، فعال سازی اینترنت همراه اول و ... به صورت کاملا رایگان توسط اپراتور همراه اول برای مشترک انجام می شود .
همراه اول تعرفه عادی اینترنت نوترینو را نیز برای مشترکین که سیم کارت دائمی همراه اول دارند را نیز مشخص کرده است ، اول تعرفه هر کیلو بایت تبادل اطلاعات برای مشترک سیم کارت دائمی همراه اول 0.4 ریال است و تعرفه هر کیلو بایت تبادل اطلاعات در سایت های منتخب داخلی 0.2 ریال است . همراه اول ، اولین و برترین اپراتور در کشور است و تا حد بسیار زیادی مورد اعتماد مشترکین است .  


تاریخ ثبت: یکشنبه, 01 تیر 1399