خدمات مبتنی بر محتوا همراه اول | سیم کارت

خدمات مبتنی بر محتوا همراه اول

برترین اپراتور کشور اپراتور "همراه اول" است که تا حد بسیار زیادی اپراتور منتخب و مورد اعتماد مردم است . این اپراتور همیشه در ارائه خدمات منحصر به فرد پیشتاز است و همیشه در تلاش است که نظر مشترکین خود را جلب کند و با ارائه بسته ها و پیشنهادات رضایت مشترکین خود را جلب کند . این اپراتور با ارائه اپلیکیشن همراه من باعث راحتی مشترکین خود شده است و مشترکین اپراتور همراه اول به راحتی با نصب این اپلیکیشن می توانند از خدمات این اپراتور استفاده کنند و در هر زمان با مراجعه به اپلیکیشن همراه من می توانند نسبت به مشاهده خدمات مبتنی بر محتوای فعال خود اقدام کنند و در ادامه بسته به تمایل خود نسبت به مدیریت خدمات خود اقدام کنند .
e5309d7851e6e449a21eafda7d788a7ad55a27db.jpgتمامی مشترکان همراه اول از این به پس برای استفاده از خدمات مبتنی بر محتوا ، باید نسبت به افزایش اعتبار خود اقدام کنند و فعال سازی خدمات مبتنی بر محتوا برای افرادی که سیم کارت همراه اول دارند چه سیم کارت همراه اول دائمی و چه سیم کارت همراه اول اعتباری فقط با افزایش شارژ و یا اعتبار قابل فعال سازی است . به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ، هم سو با دستور العمل اعلامی از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ، مشترکان همراه اول از این پس می‌ توانند با شماره‌ گیری کد دستوری « ستاره هشتاد مربع » نسبت به افزایش اعتبار یا استعلام اعتبار خود برای بهره‌ مندی از این خدمات اقدام کنند . همراه اول با ارائه این کد دستوری فعال سازی این خدمات را برای مشترکین خود که تمایل به فعال سازی آن را دارند آسان کرده است . طبق مصوبه جدید کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ، کسر هزینه خدمات کاربران تنها از اعتبار خدمات مبتنی بر محتوایشان امکان‌ پذیر است و مشترکان "سیم کارت همراه اول دائمی" و "سیم کارت همراه اول اعتباری" علاقه‌ مند به استفاده از این خدمات ، می‌ توانند به ترتیب از صورت حساب یا شارژ سیم‌ کارتشان جهت افزایش اعتبار خدمات مبتنی بر محتوای خود استفاده کنند .

اپراتور همراه اول در راستای احترام به سلیقه مشترکان و در جهت رضایت کاربران خود ، پنج بسته پیشنهادی به ترتیب با قیمت‌های  5000، 10000، 20000، 30000 و 50000تومان در نظر گرفته است که پس از شماره‌ گیری کد دستوری « ستاره هشتاد مربع » و انتخاب گزینه یک ( افزایش اعتبار ) ، انتخاب هر یک از آن ها ممکن است . از این پس هزینه تمامی خدمات مبتنی بر محتوای کاربران از این اعتبار کسر خواهد شد و در صورتی که اعتبار خدمات مبتنی بر محتوا برای مشترکی کافی نباشد ، امکان ارائه خدمات به آن مشترک وجود نخواهد داشت و لازم است مشترک نسبت به افزایش اعتبار خود اقدام کند .

 


تاریخ ثبت: یکشنبه, 01 تیر 1399