برگزای مجمع سالیانه همراه اول | سیم کارت

برگزای مجمع سالیانه همراه اول

"همراه اول" اپراتور برتر کشور است و همیشه در جهت رضایت مشترکین خود قدم بر می دارد و همواره در تلاش است که بهترین خدمات را به مشترکین خود ارائه دهد . همراه اول در میان سایر اپراتور ها جایگاه بهتری دارد و تقریبا 80 درصد مردم جزو مشترکین این اپراتور است و تمایل به خرید سیم کارت همراه اول 0912 بیشتر از سایر سیم کارت ها است و به این علت همراه اول اولین اپراتور در کشور است . همراه اول طبق جلسه ای در 27 خرداد تصمیم دارد ، عمل کرد ها و حسابرسی های قانونی را بررسی کند و این در دستور کار قرار دارد .
acbeeab98a6399b3b81c65a39e72be2eef94e4c4.PNGبه گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ، مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی عادی بطور فوق‌ العاده صاحبان سهام همراه اول ( سهامی عام ) از ساعت 9 صبح روز سه ‌شنبه 27 خرداد ماه ، در ساختمان شماره یک شرکت ارتباطات سیار ایران به نشانی تهران ، میدان ونک ، خیابان ونک ، نرسیده به بزرگراه کردستان ، برج همراه برگزار می‌ شود . بر اساس این گزارش ، استماع گزارش هیأت مدیره در خصوص عمل کرد سال مالی منتهی به 1398/12/ 29، استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی ، بررسی و تصویب تراز نامه و حساب سود و زیان سال مالی منتهی به 1398/12/ 29 ، تصمیم‌ برای تعیین روز نامه کثیر الانتشار جهت درج آگهی‌ های مجامع شرکت و هم چنین سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه باشد ، از موارد دستور جلسه ذکر شده است . هم چنین در مجمع عمومی عادی بطور فوق‌ العاده همراه اول ، تعیین اعضای حقوقی هیأت مدیره در دستور کار خواهد بود .بنا بر اعلام این شرکت ، با توجه به ابلاغیه مورخ 1398/12/26 سازمان بورس و اوراق بها دار درباره مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا که مقرر کرده است ، تا اطلاع ثانوی برگزاری مجامع عمومی شرکت‌ ها صرفا با حضور حداکثر 15 نفر شخص حقیقی یا حقوقی برگزار گردد ، همراه اول به سهام داران توصیه کرده است به منظور رعایت دقیق مصوبه مذکور ، از حضور در مجمع خود داری کرده است و نسبت به مشاهده بر خط ( آنلاین ) جلسه از طریق سایت این اپراتور به نشانی www.live.mci.ir اقدام کنند .
لازم به ذکر است ، جهت رعایت اصول بهداشتی مرتبط با پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ، صورت‌ های مالی چاپی ، گزارش چاپی فعالیت هیأت مدیره ، بسته های تبلیغاتی و پذیرایی در مجمع روز سه شنبه ارائه نخواهد شد .


تاریخ ثبت: یکشنبه, 01 تیر 1399