بسته ها اینترنت نا محدود ایرانسل | سیم کارت

بسته ها اینترنت نا محدود ایرانسل

اپراتور "ایرانسل" برای کاربران خود بسته های اینترنت ارزان قیمت و نامحدود در نظر گرفت و به کاربران خود اعلام کرد که کاربرانی که به دنبال بسته های نا محدود و اینترنت به صرفه هستند می توانند برای خرید این بسته ها اقدام کنند . ایرانسل برای مشترکین خود بسته های نا محدود اینترنت در نظر گرفت و اعلام کرد که مشترکین ایرانسل با شماره گیری کد دستوری # 5 * 555 * می توانند این بسته ها را انتخاب ، خرید و فعال کنند . بر اساس این گزارش مشترکین که سیم کارت ایرانسل دارند می توانند این بسته ها را فعال کنند و این بسته ها برای سیم کارت ایرانسل دائمی و سیم کارت ایرانسل اعتباری نیز قابل فعال سازی می باشد .
cd63a5ee552eb4419de11c435218bf5f0f842a5f.pngمشترکین "سیم کارت ایرانسل" می توانند بسته شبانه اینترنت همراه ایرانسل را فقط با پرداخت 3 هزار تومان فعال کنند و اعتبار زمانی آن یک روزه است و اگر به دنبال بسته ای با مدت زمان بیشتر باشند ، می توانند بسته شبانه نا محدود هفتگی ایرانسل را هم با قیمت 10هزار تومان خرید کنند و از آن استفاده کنند . مشترکین "سیم کارت" ایرانسل اعتباری می توانند بر اساس نیاز خود بسته های اینترنت را خریداری و مصرف نمایند و بهترین و مناسب ترین بسته را از نظر زمانی و حجمی خرید کنند و هزینه اینترنت خود را تا حد بسیار زیادی کاهش دهند و می توانند اینترنت ارزان در اختیار داشته باشند . بسته های شبانه اینترنت ایرانسل در بازه ی زمانی 2 تا 8 صبح قابل استفاده است . به گزارش روابط عمومی ایرانسل ، پس از ارائه بسته ‌های افزایشی متنوع اینترنت همراه و استقبال مشترکان از این بسته ها ، ایرانسل با هدف افزایش سطح رضایت مشترکان ، مدیریت ترافیک و استفاده بهینه ‌تر از اینترنت همراه ، برای اولین بار در کشور بسته های نامحدود اینترنت همراه را به مدت محدود در اختیار مشترکان خود قرار داد که این موضوع و ارائه این بسته ها تا حد بسیار زیادی باعث جلب رضایت مشترکین ان اپراتور بزرگ شده است .
ایرانسل با ارائه سریع‌ ترین اینترنت کشور و پوشش‌ دهی گسترده ، اینترنت ایرانسل مطلوب‌ ترین گزینه برای دوست داران فناوری است . در هر نقطه از کشور که باشید می ‌توانید از پوشش‌ دهی منطقه خود مطمئن شوید و برای دسترسی به خدمات مورد نظر اقدام کنید . برای آگاهی از نواحی تحت پوشش کافی است به صفحه مناطق تحت پوشش اینترنت همراه سر بزنید تا به اطلاعات کامل مرتبط با پوشش‌ دهی دسترسی یابید و با استفاده از همه ی سیم‌ کارت‌ های ایرانسل می‌ توانید از نسل سوم اینترنت همراه استفاده کنید . اما برای استفاده از خدمات اینترنت نسل 4 یا 4/5، ضروری است از سیم‌ کارت‌ های نسل 4 (USIM ) استفاده کنید.


تاریخ ثبت: یکشنبه, 08 تیر 1399