طرح تابستانی رایتل | سیم کارت

طرح تابستانی رایتل

رایتل از طرح تابستانی خود رونمایی کرد و اعلام کرد کاربرانی که سیم کارت رایتل دارند می توانند با تهیه بسته تابستانی رایتل از خدمات این اپراتور بزرگ بهره مند شوند . "رایتل" در این بسته از قرعه کشی های بزرگ این اپراتور نوید داد و اعلام کرد تابستان 99 برای رایتلی ها بارونی است و مشترکین این اپراتور در این تابستان می توانند جشنواره ای با قرعه کشی های هیجان انگیز را داشته باشند . روابط عمومی رایتل اعلام کرد : ما برای تابستان 99 شما مشترکین عزیز ، جشنواره‌ ای با قرعه‌ کشی‌ های هیجان ‌انگیز و بزرگ به صورت ماهیانه در نظر گرفته‌ ایم . قرعه‌ کشی در سه دوره انجام می شود و هر دوره شامل یک جایزه 50 میلیون تومانی است و 5 جایزه 5 میلیون تومانی است و تابستون امسال برای مشترکین ما بارونیه !
رایتل اعلام کرد که اگر تا به حال به خانواده رایتل نپیوستید و سیم کارت رایتلی با نام خود نداشته اید ، می توانید با خرید سیم کارت رایتل به خانواده بزرگ رایتل بپیوندید ، می توانید بدون هیچ هزینه ای در سایت رایتل ثبت نام انجام نمایید و "سیم کارت رایتل" اعتباری خود را به همراه بسته آغازین 6 ماهه استفاده کنید و با کسب 2 امتیاز در قرعه کشی جشنواره تابستانی رایتل شرکت نمایید .
bbf4fb4c9cac21aba987fde7ce9a8d0ec4384170.jpgمشترکین رایتل از راه های دیگری نیز می توانند برای خود امتیاز کسب کنند و در قرعه کشی تابستان رایتل شرکت کنند این اپراتور اعلام کرد که ، اگر مشترک رایتل هستید ، می توانید افراد جدیدی را به این خانواده دعوت کرده و هدیه دریافت کنید . شما می توانید تا 10 نفر را به رایتل معرفی کنید و به ازای معرفی هر یک از آن ها 10 گیگابایت اینترنت رایگان 30 روزه به عنوان هدیه از رایتل دریافت کنید و با کسب 30 امتیاز در قرعه کشی جشنواره تابستانی رایتل شرکت نمایید ، هرچه که امتیاز در قرعه کشی بیشتر باشد شانس برنده شدن در قرعه کشی نیز بیشتر می شود . نحوه معرفی کردن رایتل به دوستان خود به این طریق است که در ابتدا هنگام ثبت نام شماره معرف را وارد کنید و سپس مراحل ثبت نام و خرید را تکمیل کنید و در آخر هدیه خود را دریافت کنید . رایتل اعلام کرد : که مشترکینی رایتلی که سیم کارت های غیر فعال دارید ، می توانید با فعال سازی مجدد سیم ‌کارت ‌های خود ، علاوه بر بهره‌ مندی از مکالمه رایگان رایتلی ، با روش‌ هایی نظیر پرداخت به موقع قبض ، نصب اپلیکیشن رایتل من ، افزایش اعتبار ، خرید بسته ، ثبت نام سیم کارت دائمی ، هدیه تولد و ... کسب امتیاز نموده و در قرعه‌ کشی بزرگ جشنواره تابستانی رایتل نیز شرکت نمایید .
 


تاریخ ثبت: شنبه, 14 تیر 1399