بسته ویژه اینترنت ایرانسل به مناسبت ولادت امام رضا ( ع ) | سیم کارت

بسته ویژه اینترنت ایرانسل به مناسبت ولادت امام رضا ( ع )

"ایرانسل" برای مشترکین خود به مناسبت ولادت با سعادت امام رضا ( ع ) بسته اینترنت ویژه در نظر گرفت و از مشترکین خود خواسته است که نسبت به فعال سازی آن اقدام نمایند . ایرانسل که از بزرگ ترین و فعال ترین اپراتور های دیجیتال کشور است ، همیشه متناسب با مناسبت ها و رویداد ها برای مشترکین خود بسته های ویژه ای در نظر می گیرد که کاربران بتوانند از خدمات ارزنده و ویژه این اپراتور بهره مند شوند . و حالا به مناسبت ولادت امام رضا ( ع ) برای کاربران خود بسته اینترنتی سه گیگا بایتی ویژه ارائه داده است که مشترکین خود از آن استفاده کنند و بسته را برای "سیم کارت ایرانسل" خود فعال کنند .
01a3c319ea5a399ab2db16425a24e336cffa183f.jpgبه گزارش روابط عمومی ایرانسل ، این بسته ویژه سه گیگا بایتی در فاصله زمانی بامداد جمعه 13 تیر ماه ، تا شامگاه پنجشنبه 19  تیر ماه 1399 قابل تهیه و استفاده است و طی زمان اعلام شده کاربران این اپراتور می توانند از این بسته استفاده کنند و تا پایان زمان اعلام شده از سوی این اپراتور می توانند از این بسته اینترنت ویژه استفاده کنند .  مشترکین ایرانسل که می خواهند این بسته اینترنتی را فعال کنند ، باید از طریق سیم کارت ایرانسل خود کد دستوری # 5 * را شماره گیری کنند و گزینه پیشنهاد ویژه تولد امام رضا ( ع ) را انتخاب کنند و این بسته اینترنت ویژه را خریداری کنند و از آن استفاده کنند .  قیمت اعلام شده این بسته ویژه اینترنتی از سوی اپراتور ایرانسل 12 هزار تومان است و بعد از انتخاب قابل دسترس است و مشترکین بلا فاصله بعد از فعال سازی می توانند از آن استفاده کنند . راه دیگری نیز برای خرید بسته ویژه تولد امام رضا ( ع ) وجود دارد که مشترکین ایرانسل می توانند از این طریق نیز این بسته ویژه را تهیه کنند ، مشترکین ایرانسل می توانند از طریق اپلیکیشن ایرانسل من این بسته را تهیه کنند ، وارد اپلیکشن ایرانسل من شوید و با مراجعه به بخش پیشنهاد ها این بسته را فعال کنید .
ای بسته صرف نظر از تاریخ که تهیه می شود ، مهلت استفاده دارد و مشترکی که این بسته ویژه را تهیه می کند تا پایان روز پنجشسنبه 19 دیر قادر به استفاده از این بسته است و هر حجم اینترنتی که باقی بماند قابل استفاده نخواهد بود و اینترنت باقی مانده می سوزد .


تاریخ ثبت: شنبه, 14 تیر 1399