طرح ثبت ایمیل همراه اول | سیم کارت

طرح ثبت ایمیل همراه اول

"همراه اول" کمپین ثبت ایمیل خود را برای کاربران و مشترکین خود راه اندازی کرد در این طرح همراه اول اعلام کرد مشترکینی که سیم کارت همراه اول دارند ایمیل خود را در سامانه همراه اول ثبت کنند و 1 گیگا بایت اینترنت هدیه دریافت کنند . این طرح برای مشترکانی است که سیم کارت همراه اول دائمی دارند . روابط عمومی همراه اول اعلام کرد که مشترکین برای دریافت صورت حساب خود از طریق ایمیل باید اقدام به فعال سازی و ثبت ایمیل خود در سامانه همراه اول کنند .
48eb2e684685d4b4795bbdd26a4af7e628358d52.pngهمراه اول روش ثبت ایمیل را اعلام کرد و اعلام کرد مشترکینی که هنوز اقدام به ثبت ایمیل خود نکرده اند در ابتدا ایمیل خود را با سیم کارت همراه اول خود به سر شماره پیامکی 990009 ارسال کنند ، زمانی که مشترک ایمیل خود را ارسال کرد مشترک پیامکی دریافت می کند که در آن نوشته شده است : مشترک گرامی آدرس ایمیل شما در سامانه ثبت موقت گردید ، جهت تکمیل فرآیند ثبت با مراجعه به ایمیل خود ، شناسه ثبت دریافتی را به سامانه 990009 پیامک نمایید . زمانی که کاربر پیام را دریافت کرد ، مشترک حتما می بایست جهت تکمیل فرآیند ثبت آدرس ایمیل خود در سامانه و دریافت ماهیانه صورت حساب از طریق ایمیل ، شناسه دریافتی در ایمیل را به سرشماره پیامکی 990009 پیامک کند . در واقع شناسه از طریق ایمیل ثبت شده برای کاربر ارسال می شود که پس از مشاهده مشترک باید این شناسه را به سامانه 990009 ارسال کند . زمانی که مشترک شناسه دریافتی خود را را به سامانه ارسال کرد سیستم باید آدرس ایمیل کاربر را تایید کند و در انتها پس از تایید ایمیل توسط سیستم ، پیامکی برای مشترک ارسال می شود که در این پیامک نوشته شده است : مشترک گرامی آدرس ایمیل شما در سامانه ثبت نهایی گردید ، جهت فعال سازی هدیه 1 گیگ اینترنت رایگان کد # کد فعال سازی*131 *10* را شماره گیری نمایید .
در واقع هدف همراه اول از این کار این است که مردم و مشترکین بیشتر به سمت دریافت قبض الکترونیکی بروند  و هدف از این طرح ارسال صورت حساب ماهانه مشترکین به ایمیل آن ها می باشد و این طرح فقط برای مشترکینی است که "سیم کارت همراه اول دائمی" دارند . و همین طور این طرح برای افرادی است که هنوز اییل خود را در سامانه ثبت نکرده اند . نکته ای که مهم است و شاید برای هر مشترک پیش آید این است که تمکان وجود آدرس ایمیل مشترک برای چند "سیم کارت همراه اول" وجود دارد و مشترک به ازای هر شماره تلفن همراه که در سامانه ایمیل ثبت کند ، جایزه دریافت می کند . و در آخر کد دستوری فعال سازی جایزه 1 گیگا بایت: ‎#کد فعال سازی*131*10*
  


تاریخ ثبت: شنبه, 21 تیر 1399