طرح تابستانه فروش سیم کارت همراه اول دائمی | سیم کارت

طرح تابستانه فروش سیم کارت همراه اول دائمی

"همراه اول" ، از اپراتور های فعال و برترین اپراتور در کشور است . اپراتور همراه اول تا حد بسیار زیادی اپراتور محبوب مردم است و هم چنین تمایل افراد به داشتن و خرید سیم کارت همراه اول بیشتر از سایر سیم کارت ها است . در میان سیم کارت ها ، سیم کارت همراه اول 0912 طرفدار بیشتری نسبت به سایر "سیم کارت" ها دارد . سیم کارت دائمی همراه اول در میان سایر سیم کارت ها از محبوبیت بیشتری برخوردار است و خیلی از افراد علاوه بر تمایل به خرید خط  0912 ، از خرید سیم کارت همراه اول 0912 به عنوان سرمایه گذاری استفاده می کنند .
be9436f53f893894c7ff9dda4de4c4df3566ab8e.jpegهمراه اول با توجه به این که در فصل تابستان هستیم فروش تابستانه خود را آغاز کرده است و در وب سایت خود از این طرح رونمایی کرده است . در تابستان سال 1399 همراه اول سیم کارت همراه خود با 40 درصد تخفیف به متقاضیان خرید خط همراه اول ارائه داده است . این سیم کارت همراه اول دائمی به همراه 30 گیگا بایت اینترنت هدیه یک ماهه به قیمت 100 هزار تومان به مشترکین عزیز عرضه می گردد . این طرح که برای فروش تابستانه همراه اول در نظر گرفته شده است ، تا تاریخ 31 شهریور ماه سال 1399 ادامه خواهد داشت و در این مدت متقاضیان می توانند نسبت به خرید این سیم کارت های همراه اول اقدام کنند و از خدمات ویژه این اپراتور بهره مند شوند . در طرح فروش ویژه تابستانه سیم کارت دائمی با خرید "سیم کارت همراه اول" دائمی می توانید ، ضمن بهره مندی از تخفیف قیمت سیم کارت ، از بسته اینترنت 30 گیگا بایتی یک ماهه علاوه بر بسته های خوش آمد فعلی سیم کارت دائمی استفاده نمایید . متقاضیان می توانند برای خرید سیم کارت دائمی همراه اول و برای استفاده از این طرح در بازه زمانی اعلام شده از سوی این اپراتور از طریق مراکز فروش و خدمات حضوری همراه اول اقدام کنند و یا فروشگاه آنلاین مراجعه می کنند . نکات مهمی که در این طرح باید در نظر بگیریم ، این طرح شامل سیم کارت های دائمی طرح 20 ، ثبت نام به روز ( فروش آنلاین ) و ثبت نام گلچین که به صورت نقدی خریداری شده است می شود . و نکته بعدی در این طرح این است که طرح های قسطی ، سیم کارت های سازمانی و ... شامل این طرح نیست و با قیمت مصوبه قبلی به فروش می رسد .
متقاضیان خرید سیم کارت همراه اول این بهترین فرصت برای خرید سیم کارت است و می توانند با شرکت در این طرح از خدمات ویژه و منحصر به فرد این اپراتور استفاده کنند و جزو مشترکین اپراتور همراه اول شوند .
 


تاریخ ثبت: چهارشنبه, 25 تیر 1399