بسته ترکیبی دهه ولایت همراه اول | سیم کارت

بسته ترکیبی دهه ولایت همراه اول

همراه اول از اپراتور های بزرگ در کشور است که با توجه به اعیاد قربان وغذیر خم برای مشترکان خود بسته ویژه  در نظر گرفته است . علاوه بر اپراتور همراه اول اپراتور ایرانسل نیز برای مشترکین خود بسته ویژه عید تا عید را ارائه داده است . "همراه اول" اولین اپراتور در کشور است و مشترکین زیادی دارد و حالا به مناسبت دهه ولایت 70 درصد تخفیف ویژه برای مشترکین خود که سیم کارت همراه اول دارند ارائه داده است و کلیه مشترکینی که "سیم کارت همراه اول" دارند می توانند از تاریخ 11 مرداد ماه 1399 تا پایان روز 18 مرداد ماه 1399 اقدام به خرید و فعال سازی این بسته ویژه نمایند . تمامی مشترکینی که جزو خانواده همراه اول  هستند می توانند این بسته را تهیه کنند ، مشترکینی که سیم کارت همراه اول دائمی و سیم کارت همراه اول اعتباری و سیم کارت انارستانی دارند می توانند در این طرح همراه اول شرکت کنند و اقدام به خرید و فعال سازی کنند این بسته ویژه یک بسته ترکیبی است که شامل بسته های مکالمه و اینترنت است .
a6c87200b31ca4e19943f679031d3ecbdc92999e.jpg مشترکین همراه اولی که تمایل به فعال سازی این بسته ترکیبی دارند می توانند در تاریخ های اعلام شده از طریق کد دستوری # 67 * 100 * اقدام به فعال سازی کنند و مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی و سیم کارت همراه اول اعتباری و سیم کارت انارستانی می توانند با خرید یک بسته ترکیبی ویژه به مبلغ 1,800 تومان است که به هزینه بسته 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد ، ظرف مدت 24 ساعت از خرید بسته ، از 300 مگا بایت اینترنت + 30 دقیقه مکالمه درون شبکه که شامل "سیم کارت" همراه اول و تلفن ثابت است بهره مند گردند و هر مشترک در هر روز ، تنها یک بار می تواند این بسته را خریداری نماید . در هر یک از روز های دهه ولایت ( از 10 تا 18 مرداد ماه ) می توان یک بسته جداگانه خریداری نمود که این بسته ، به مدت 24 ساعت قابل استفاده می ‌باشد . از هر زمانی که مشترک بسته را خریداری کند تا 24 ساعت بعد فرصت دارد از بسته استفاده نماید و حجم 30 دقیقه مکالمه بسته می تواند در چندین تماس مصرف شود و نیاز نیست که یک تماس 30 دقیقه ای باشد . امکان فعال سازی هم زمان این بسته با سایر بسته های مکالمه و اینترنت وجود دارد ولی مشترک نمی تواند این بسته را همزمان با بسته ترکیبی دیگری فعال کند . این بسته، رزرو یا تمدید خودکار ندارد و این بسته در صورتی به اتمام می رسد که حجم هر دو بخش مکالمه و اینترنت آن به پایان رسیده باشد و یا مدت اعتبار بسته پایان یابد .
مشترکینی که سیم کارت همراه اول انارستانی دارند ، باید از طریق کد دستوری # 66741 * 100* اقدام به فعال سازی کنند و  برای استعلام وضعیت طرح کد دستوری # 66740 * 100 * و برای دریافت راهنما طرح از کد دستوری # 66749 * 100 * استفاده کنند .


تاریخ ثبت: یکشنبه, 12 مرداد 1399