سرویس آوای ناشنوا ایرانسل | سیم کارت

سرویس آوای ناشنوا ایرانسل

ایرانسل برای آن دسته از کاربران خود که "سیم کارت ایرانسل" دارند و جطو مشترکین این اپراتور هستند و مشکل شنوایی و کلامی دارند ، نیز سرویسی با نام آوای نا شنوا در نظر گرفته است . فعال سازی این سرویس برای مشترکان "ایرانسل" رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه ای ندارد . کاربران ایرانسل که سیم کارت ایرانسل دارند باید برای استفاده از این سرویس حتما اقدام به فعال سازی آن کنند تا بتوانند از خدمات آن استفاده کنند . مشترکین ایرانسل برای فعال سازی پیام صوتی سرویس آوای نا شنوا باید 15 را به سر شماره 7575 پیامک کنند و برای فعال سازی پیام متنی سرویس آوای نا شنوا باید deaf  را به 8585 پیامک کنند .
4b5ba583b62ab2698fe76bc5087da3bfe2f37525.PNGاین سرویس برای افرادی ارائه شده که اختلالات کلامی دارند ، نا شنوا یا کم شنوا هستند و با فعال‌ سازی سرویس می ‌توانند به تماس‌ گیرنده خود اطلاع دهند تا به جای تماس صوتی ، از طریق پیامک با آن ها در ارتباط باشند . با فعال ‌سازی این سرویس شما می ‌توانید ، به صورت متنی یا از طریق پیام صوتی به تماس‌ گیرنده خود اطلاع دهید ، که او با یک فرد نا شنوا و یا کم شنوا تماس گرفته است و شما می ‌توانید به جای تماس صوتی ، از طریق پیامک با او در ارتباط باشید . در واقع این سرویس تا حد بسیار زیادی به مشترکین این اپراتور که دچار اختلالات هستند ، کمک کرده است که به راحتی بتوانند با دوستان و آشنایان خود ارتباط برقرار کنند . اطلاع‌ رسانی به تماس‌ گیرنده ، از طریق متن یا پیامی صوتی با مضمون زیر صورت می‌ گیرد : « سلام ، شما با یک فرد نا شنوا و یا کم‌ شنوا تماس گرفته ‌اید . در صورت تمایل لطفا برای برقراری ارتباط ، از طریق پیامک اقدام فرمایید . مشترکین ایرانسل که سیم کارت دارند می توانند از این سرویس به صورت کاملا رایگان استفاده کنند . ایرانسل از اپراتور های بزر در کشور است که همواره خدمات خود را به آسان ترین راه در اختیار کاربرانش قرار می دهد ، همواره در تلاش است که رضایت کاربران خود را جلب کند .
ایرانسل برای آ دسته از مشترکین خود که این سرویس را فعال کرده اند و تمایل به غیر فعال سازی آن دارند نیز راهی را قرار داده است . مشترکین ایرانسل برای غیر فعال سازی این سرویس ، برای غیر فعال سازی سرویس پیام صوتی آوای نا شنوا کافی است HZ ( فاصله ) 921584 را به سرشماره 7575 ارسال کنید . و برای غیر فعال‌ سازی سرویس پیام متنی آوای نا شنوا کافی است L را به 8585 ارسال کنید . ارسال پیامک‌ های این سرویس برای تمامی مشترکین ایرانسل رایگان است .


تاریخ ثبت: چهارشنبه, 05 شهریور 1399