هدیه رایتل برای خبرنگار در روز خبرنگار | سیم کارت

هدیه رایتل برای خبرنگار در روز خبرنگار

رایتل یکی دیگر از اپراتور های بزرگ است که اینترنت و سیم کارت رایتل اعتباری و دائمی به مشترکین خود ارائه می دهد . "رایتل" در روز خبرنگار که هفدهم مرداد ماه بود ، به خبرنگاران این روز را تبریک گفت . مدیر عامل رایتل در پیامی این روز را به خبرنگاران تبریک گفت و افزود که از خبرنگاران سخت کوش تشکر می کنم و زندگی آن ها به خبر تنیده است و برای زندگی ما تلاش می کنند . و ایشان در ادامه افزود ، که صداقت و درست کاری خبرنگاران باعث  بهبود در عرصه خبرنگاری و اطلاع رسانی کشورمان ایران می شود . رایتل در این روز برای خبرنگاران هدیه روز خبرنگار در نظر گرفت . هدیه ای که این اپراتور برای خبرنگاران عزیز در نظر گرفته است تامین 120 گیگا بایت اینترنت هدیه است .
4b35cc07f0b137f8b4c575a2de0da8b01ec1bba6.jpgاین هدیه از طریق پیامک به خبرنگاران عزیز اطلاع رسانی شد و از لحظه ارسال پیامک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تا لحظه به روز رسانی این خبر بیش از 9 هزار و پانصد خبرنگار موفق شده‌ اند با مراجعه به سایت رایتل نسبت به فعال‌ سازی و استفاده از هدیه 120 گیگا بایتی اینترنت خود اقدام کنند . اپراتور رایتل موظف به تامیت این هدیه به خبرنگاران شده است و باید به اساس دستور رییس جمهور و پیگیری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امسال رایتل موظف به تامین 120 گیگا بایت اینترنت هدیه روز خبرنگار شده است . این خبر از سوی اپراتور رایتل اعلام شده است و این آمار به روز رسانی خواهد شد و اعلام خواهد شد و به روز رسانی خواهد شد .به گزارش روابط عمومی رایتل ، روز شنبه 19 مرداد ماه پیامک اطلاع‌ رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر اعلام جزییات دریافت 120 گیگا بایت اینترنت روز خبرنگاران برای اصحاب رسانه ارسال شد . تنها ساعاتی پس از ارسال کد بازیابی هدیه روز خبرنگار ، بیش از 5 هزار خبرنگار با مراجعه به سایت رایتل از این طرح استقبال کردند . پس از ارسال این پیامک ( و تا ساعت 14 روز 19 مرداد ماه ) بیش از 5 هزار خبرنگار از طریق لینک رایتل هدیه خود را دریافت کردند .
رایتل در سال گذشته به سود آوری رسیده است و این سود آوری برای این اپراتور بزرگ گام بلندی بوده است و به گزارش روابط عمومی رایتل ، این شرکت پس از 8 سال از آغاز فعالیت خود ، در سال مالی 1398 سود آور شد . گفتنی است زیان 570 میلیارد تومانی این شرکت در سال مالی 1397 به سود 113 میلیارد تومانی در سال مالی 1398 تبدیل شد . شرکت خدمات ارتباطی رایتل وابسته به سازمان تأمین اجتماعی ، سومین اپراتور سراسری تلفن همراه است که سیم کارت‌ های نسل سوم و چهارم شبکه تلفن همراه را ارائه می‌ کند .


تاریخ ثبت: سه شنبه, 21 مرداد 1399