بیانیه ایرانسل و ام تی ان | سیم کارت

بیانیه ایرانسل و ام تی ان

ایرانسل یکی از اپراتور های بزرگ در ایران است در سال 1384 راه اندازی شد . این شرکت در سال 84 با همکاری مشترک دو شرکت ام تی ان آفریقای جنوبی و شرکت گسترش الکترونیک ایران تشکیل و راه اندازی شد که با راه اندازی این شرکت ، این شرکت تا به الان جزو بزرگ ترین شرکت های فعال در ایران است و در رتبه 32 از فهرست بزرگ ترین شرکت های ایران قرار گرفته است . و حالا روابط عمومی ایرانسل در تاریخ 20 مرداد ماه سال 1399 اعلام کرد که در حال حاضر شرکت آفریقای ام تی ان هیچ تصمیمی برای خروج از بازار ایران را ندارند .
970ed9289b3f613edeb5b2cc53d7e4ee3322e91a.jpgبه گزارش روابط عمومی ایرانسل ، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است : گروه ام‌ تی‌ ان و شرکت خدمات ارتباطی "ایرانسل" تأکید کردند که این گروه آفریقایی ، هیچ برنامه قریب ‌الوقوعی برای خروج از ایران ندارد . گروه ام‌ تی ‌ان و شرکت ایرانسل در تاریخ 20 مرداد 1399 اعلام کردند که هیچ برنامه فوری برای خروج ام ‌تی‌ ان از بازار ایران وجود ندارد و 51.7 میلیون مشترک فعال ایرانسل در جمهوری اسلامی ایران ، می ‌توانند اطمینان داشته باشند که خدمات متمایزی را که از اپراتورشان انتظار دارند ، بدون هیچ مشکلی دریافت می ‌کنند . گروه ام ‌تی ‌ان که مقر آن در آفریقای جنوبی است ، هفته پیش اعلام کرد  ، هیأت ‌مدیره این گروه ، تصمیم گرفته که بهتر است در آینده خدمات خود را بر قاره آفریقا متمرکز کند . در نتیجه ، این گروه در میان‌ مدت و بر اساس برنامۀ چند مرحله ‌ای ، طی سه تا پنج سال آینده ، شرکت ‌های خود را در خاورمیانه واگذار خواهد کرد . مذاکرات گروه ام ‌تی ‌ان برای واگذاری سهام خود در ام ‌تی‌ ان سوریه تقریباً نهایی شده است . ام ‌تی‌ ان در مرحله بعد نیز ، به دنبال دستیابی به توافق برای واگذاری شرکت ‌های خود در افغانستان و یمن خواهد بود . همکاری نزدیک بین ایرانسل و گروه ام ‌تی ‌ان به عنوان سهام دار اقلیت با 49 درصد سهام ، طبق گذشته ادامه می ‌یابد و فعالیت شرکت ایرانسل مثل همیشه ادامه خواهد یافت . هم چنین ام‌ تی ‌ان و ایرانسل ، به تمام ذینفعان خود اطمینان می ‌دهند که منافع آن ها را به بهترین وجه ، مورد توجه قرار خواهند داد .
ایرانسل با اعلام این بیانیه و اعلام نظر مشترک بین شرک های ایرانسل و ام تی ان این قول را به کشترکان خود داد که فعالیت این شرکت همانند گذشته در ایران است و شایذ بهتر نیز ادامه یابد .


تاریخ ثبت: چهارشنبه, 22 مرداد 1399