پیام گیر صوتی همراه اول | سیم کارت

پیام گیر صوتی همراه اول

  • "همراه اول" اولین اپراتور برتر در کشور است که نسبت به سایر اپراتور های موجود در کشور کاربران بیشتری دارد . همراه اول برای مشترکین خود سرویس پیام گیر صوتی را راه اندازی کرده است که مشترکینی که سیم کارت همراه اول دارند می توانند از این سرویس استفاده کنند و این سرویس برای مشترکان همراه اول رایگان است . مشترکین همراه اول با فعال سازی سرویس پیام گیر صوتی همراه اول می توانند زمانی که قادر به پاسخ گویی نیستند سرویس عدم پاسخ گویی را فعال کنند و بر اساس ان تماس های از دست رفته مشترک به سرشماره همراه اول ارسال می شود . علاوه بر این مشترکین که "سیم کارت همراه اول" دارند ، زمانی که سرویس پیام گیر صوتی را فعال می کنند و پیغام صوتی دریافت می کنند ، پیامکی از سر شماره 09910009912 برای مشترک ارسال می شود و درصورتی که فرد تماس گیرنده پس از اتصال به پیام گیر صوتی پیامی نگذارد . پیامکی از سر شماره 10082 برایتان ارسال شده و وجود یک تماس بی پاسخ را به شما اطلاع می دهد .
  • e83aceb41143195b24b4df103ae9b50b08ee3339.pngمشترکین سیم کارت همراه اول برای فعال سازی این سرویس از چند طریق می توانند : می توانند با شماره گیری # 241 * 10 * و یا ارسال 241 به سر شماره 10 و یا می توانند از سامانه همراه من اقدام به فعال سازی کنند . درصورتی که به سیم کارت خود دسترسی نداشته باشید ، می توانید با استفاده از سایر خطوط همراه اول با شماره 9910009913 تماس گرفته و پس از وارد نمودن کلمه عبور ، پیام های صوتی خود را دریافت کنید .
  • مشترکین همراه اول باید به این نکته توجه داشته باشند که دریافت و فعال سازی این سرویس برای مشترک همراه اول هزینه ای ندارد ( به غیر از حالت رومینگ ) ولی شنیدن پیام برای مشترک هزینه دارد و پیام با هزینه  ای معادل هزینه تماس درون شبکه ای خواهد بود . دریافت پیام صوتی در حالت رومینگ ، هزینه ای معادل مکالمه ایران+مکالمه دریافتی ، در پوشش آن اپراتور خواهد داشت و هم چنین شنیدن پیام برای مشترک در حالت رومینگ ، هزینه معادل مکالمه با ایران دارد . پیام گیر صوتی همراه اول صرفا بر روی شماره 09910009912 فعال می شود و در صورتی که با استفاده از تنظیمات گوشی پیام گیر صوتی خود را بر روی شماره هایی به جز شماره فوق الذکر فعال نمایید ، نمی توانید پیام های  صوتی خود را دریافت کنید . درصورتی که سرویس تماس بان خود را فعال نموده باشید ، می توانید به صورت هم زمان سرویس پیام گیر صوتی خود را نیز فعال نموده و از مزایای این سرویس ها به ترتیب در حالت های در دسترس نبودن ( Unreachable ) و عدم پاسخگویی به تماس ( No-answer )   بهره مند شوید
  • در صورتی که سرویس انتقال تماس خود را از طریق شماره گیری * 10 * 243 # و یا ارسال کد 243 به سرشماره 10 غیر فعال نمایید ، فعال ‏سازی سرویس پیام گیر صوتی با موفقیت انجام نمی شود . درصورتی که به "سیم کارت" خود دسترسی نداشته باشید ، می توانید با استفاده از سایر خطوط همراه اول با شماره 9910009913 تماس گرفته و پس از وارد نمودن کلمه عبور ، پیام های صوتی خود را دریافت کنید .