بسته های همراه اول برای آموزش آنلاین | سیم کارت

بسته های همراه اول برای آموزش آنلاین

 اپراتور همراه اول برای دانش آموزان و دانش جویان در سال تحصیلی بسته های ویژه آموزش آنلاین در نظر گرفته است . همراه اول اولین و بزرگ ترین اپراتور فعال در کشور است که خذمات ویژه ای را به کاربران خود ارائه می دهد . در شرایط کرونا کشور و همه گیر شدن این ویروس دانش آموزان و دانش جویان برای ادامه تحصیل خود باید به صورت آنلاین در کلاس های خود شرکت کنند ، به همین علت اپراتور ها در راستای حمایت از دانش اموزان و دانشجویان و معلمان بسته های ویژه آموزشی در نظر گرفته اند و حالا اپراتور همراه اول برای دانش آموزان و دانشجویان خدمات ویژه ای ارائه داده است که شامل ارائه سیم کارت همراه اول اعتباری انارستان و بسته های اینترنت با تخفیف است .
496dcd67306bcdc3851bcee10c7ba6eed82f2175.jpgبه گزارش اداره‌ کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ، "همراه اول" با نزدیک شدن سال تحصیلی جدید و ضرورت تشکیل کلاس‌ های درسی دانش‌ آموزان و دانشجویان به‌ صورت مجازی به دلیل همه گیر شدن ویروس کرونا ، هزینه دسترسی به سامانه شاد را رایگان اعلام کرد و اینترنت برای استفاده از سامانه شاد رایگاان خواهد شد و هم چنین همراه اول از بسته های اینترنت با تخیف ویژه رونمایی کرد . علاوه بر اپراتور همراه اول اپراتور ایرانسل نیز دسترسی اینترنت برای سامانه شاد رایگان شد و والدین دانش‌ آموزان و معلمان می‌ توانند بدون هیچ گونه نگرانی بابت هزینه‌ های دسترسی به محتوای موجود روی این سامانه ، به شکل رایگان به محتوای اپلیکیشن شاد دسترسی داشته باشند . همراه اول علاوه بر رایگان کردن اینترنت برای سامانه شاد خدماتی شامل سرویس اینترنت دانش آموزی ، ارائه بسته های دیتای اموزشی ، عرضه سیم کارت انارستان با اینترنت پاک را نیز ارائه داده است .
سرویس اینترنت دانش اموزی : سرویسی است که اطمینان دسترسی فرزند تان به فضای اینترنتی سالم را فراهم می کند و سرویس اینترنت دانش ‌آموزی نیز برای ایجاد فضای امن اینترنت به منظور استفاده دانش‌ آموزان از محتوای آموزشی مورد نیاز از طریق کد دستوری ( ستاره مربع ) فعال خواهد شد . والدین می توانند با فعال کردن این سرویس امکان دسترسی فقط به محتوای آموزشی در نظر گرفته شده ، وجود خواهد داشت ؛ هم چنین در هر زمان که والدین تمایل داشته باشند ، می ‌توانند سرویس اینترنت دانش‌ آموزی را غیر فعال کرده است و مطابق روال قبل به کلیه محتوای اینترنتی مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند .
بسته های دیتا آموزشی : هم  چنین برای آن دسته از دانش ‌آموزان و معلمان که از بستر های دیگر آموزشی استفاده می ‌کنند ، بسته‌ های اینترنت آموزش با تخفیف ویژه‌‎ای در نظر گرفته شده است .
این بسته ‌ها که در روز های آتی با کد دستوری فعال می ‌شوند ، برای استفاده از محتوای آموزشی مورد نیاز دانش‎آموزان و معلمان در نظر گرفته شده است و شامل حال تمامی مشترکان همراه اولی خواهد شد .
سیم کارت انارستان با اینترنت پاک  : در ادامه ارائه سرویس ‌های مختص ایام تحصیل ، همراه اول هم چون گذشته و در راستای هویت ‌بخشی به کودکان و نوجوانان ، سیم‌ کارت انارستان را که "سیم‌ کارت همراه اول اعتباری" برای کودکان 6 تا ١٨ ساله است ارائه می ‌کند . والدین می ‌توانند برای ایجاد امکان استفاده از فضای اینترنتی سالم ، مطمئن و متناسب با نیازمندی ‌های دانش‌ آموزان از جمله سامانه شاد ، این "سیم‌ کارت" را برای فرزندان خود تهیه کنند و از امکانات ویژه آن بهره‌ مند شوند .


تاریخ ثبت: سه شنبه, 18 شهریور 1399