تلویزیون همراه رایتل | سیم کارت

تلویزیون همراه رایتل

اپراتور رایتل برای مشترکین خود که سیم کارت رایتل دارند و جزو مشترکین این اپراتور هستند ، تلویزیون همراه ارائه داده است . اپراتور "رایتل" از اپراتور های برتر در کشور است که خدمات منحصر به فردی دارد . اپراتور رایتل در زمان کرونا در کشور خدمات زیادی را برای مشترکین خود ارائه داده است و حالا با ارائه تلویزیون همراه گامی نو در ارائه خدمات برداشته است . با تلویزیون همراه همیشگی رایتل می توانید تمامی برنامه ها را در هر زمان که تمایل داشتید مشاهده کنید و هیچ برنامه ای را از دست ندهید .

d01a016e8586ed5e358361a730ecd525715a77b3.PNGمشترکین رایتل که "سیم کارت رایتل" دارند می توانند از طریق وب سایت رایتل و یا اپلیکیشن تلفن همراه رایتل اقدام به مشاهده برنامه های مورد علاقه خود کنند و هیچ برنامه ای را از دست ندهند و اگر در راه هستید یا به هر دلیلی برای تماشای برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود دسترسی به دستگاه تلویزیون ندارید ، تلویزیون همراه رایتل بهترین راه حل برای شما خواهد بود . در صورت دسترسی به شبکه رایتل به ‌راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی می ‌توانید در هر زمان و در هر مکان ، کانال ‌های تلویزیونی داخلی را از طریق اینترنت رایتل مشاهده کنید . آن دسته از مشترکین رایتلی که تمایل به استفاده از این سرویس را دارند می توانند ، جهت استفاده از این سرویس ، به نشانی tv.rightel.ir مراجعه کنند . مشترکین برای بهره مندی از این سرویس از طریق وب سایت رایتل باید حتما مشترک رایتل باشند یعنی سیم کارت آن ها رایتل باید و این که اینترنت رایتل برای آن ها فعال باشد در غیر این صورت نمی توانند برنامه های مورد علاقه خود را تماشا کنند . سرویس تلویزیون همراه از طریق اینترنت رایتل قابل دسترسی است و با هر مرورگر استانداردی قابل مشاهده است . رایتل برای مشترکین خود هدیه در نظر گرفته است و هدیه رایتل به شما مشترکین رایتل به مناسبت عید سعید غدیرخم تا پایان شهریور ماه ، استفاده رایگان از سرویس تلویزیون همراه است .
طریق دانلود تلویزیون همراه رایتل برای نسخه اندروید : اپلیکیشن " Ri-TV "  قادر است بر روی دستگاه‌ های تلفن همراه و تبلت با سیستم عامل اندروید حداقل 4.0.0 نصب شود . آخرین نسخه برنامه تلویزیون همراه رایتل را از طریق لینک‌های‌ موجود در وب سایت رایتل دانلود و نصب کنید .
دانلود تلویزیون همراه رایتل برای نسخه  ios : آخرین نسخه برنامه تلویزیون همراه رایتل مربوط به نسخه ios  را از طریق لینک‌های‌ موجود در وب سایت رایتل دانلود و نصب کنید .تاریخ ثبت: پنجشنبه, 27 شهریور 1399