سرویس همراه یار همراه اول | سیم کارت

سرویس همراه یار همراه اول

همراه اول اولین و بزرگ ترین اپراتور برتر در کشور است و اولین اپراتوری است که در کشور شروع به فعالیت کرده است . همراه اول به مشترکین خود خدمات زیادی را ارائه داده است . همراه اول هم سیم کارت همراه اول دائمی و هم "سیم کارت همراه اول اعتباری" دارد و مشترکین سیم کارت همراه اول اعتباری خود را تشویق می کند که "سیم کارت" خود را تبدیل به سیم کارت همراه اول دائمی کنند .
1a6c9323b43415eb11939e95b45b4b752d5a4de4.jpgهمراه اول برای مشترکین خود که "سیم کارت همراه اول" دارند سرویسی با نام سرویس همراه یار در نظر گرفته است که این سرویس دسترسی به خدمات این اپراتور را آسان تر کرده است و افراد می توانند با خرید سیم کارت همراه اول از این سرویس استفاده کنند . در واقع سرویس همراه یار در این شرایط کشور بسیار مورد توجه قرار گرفته است . سرویس همراه یار یکی از سرویس هایی است که در شرایط کرونا در کشور است ، این سرویس به دلیل تمایل به عدم حضور در محل های ارائه خدمات و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی مورد توجه قرار گرفته است . این سرویس  خدمات حضور در محل است که مشترکین این اپراتور می توانند خدمات مربوط به این اپراتور را در محل دریافت کنتند ، همراه اول این اقدام را برای افزایش رضایت مندی مشترکین خود انجام داده است . با استفاده از این خدمات مشتریان می‌ توانند ، خدمات درخواستی خود را در کوتاه ترین زمان و سریع تر در محل مورد نظر دریافت کنند و هدف از ارائه این خدمت ارائه تجربه ای متفاوت در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشترکین این اپراتور می باشد .
آن دسته از مشترکین همراه اولی که تمایل به فعال سازی این سرویس دارند ، باید برای استفاده از این سرویس حتما ثبت نام کنند تا بتولنند از خدمات این سرویس بهره مند شوند . مشترکین همراه اول برای ثبت نام و دریافت این خدمات در محل می توانند ، شماره   9990 را شماره گیری کنند و بعد گزینه خدمات در محل را انتخاب کنند ؛ و سپس نوع خدمات و محل مورد درخواست خود را اعلام کنند و در کم تر از 3 ساعت با مراجعه به سرودس همراه یار از خدمات مورد نظر بهره‌ مند گردند . استفاده از این سرویس برای مشترکین این اپراتور مزایای زیادی دارد و استفاده از این سرویس برای مشترکین باعث کاهش تردد های غیر ضروری در سطح شهر می شود کع خود این باعث جلوگیری از سیوع ویروس کرونا می شود ، باعث صرفه جویی در وقت و باعث جلوگیری از اتلاف وقت می شود . باعث افرایش رضایت مندی مشتری و افزایش سرعت ارائه خدمات درخواستی می شود .
این سرویس برای مشترکینی که ثبت نام کرده اند رایگان است و مشترکین فقط باید هزینه ایاب و ذهاب را پرداخت کنند ، هزینه ایاب و ذهاب در این سرویس بر اساس تعرفه سال 1399 مبلغ 200,000 ریال است . تعرفه خدمات نیز طبق مصوب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور است که برای مشتریانی که سیم کارت همراه اول دائمی دارند در قبض آنان لحاظ می گردد و برای مشتریانی که سیم کارت همراه اول اعتباری دارند ، از شارژ حساب آن ها کسر می گردد .
در این سرویس برای مشترکین خدمات خاصی در نظر گرفته شده است ، در سرویس خدمات در محل ، سعی شده است طیف گسترده‌ ای از خدمات تحت پوشش قرار گیرند . برخی از این خدمات شامل : انتقال مالکیت ( تغییر نام ) شماره تلفن همراه ، فعال سازی سیم کارت ، قطع مفقودی سیم کارت ، تعویض سیم کارت ، ترابرد سیم کارت ، ترابرد به همراه اول ، نصب و اموزش نرم افزار و اپلیکیشن مانند همراه من و ... ، دیافت کد محرمانه سیم کارت ( pin  ، puk )
سرویس همراه یار هنوز در کلیه مناطق اجرا نشده است و فقط در بعضی استان ها راه اندازی شده است . شایان ذکر است در آینده نزدیک مراکز تمامی استان‌ های کشور تحت پوشش خدمت مذکور قرار خواهند گرفت .
f5ab26f37a29972d5e135272eb211fede6126054.pngسرویس همراه یار در استان های خراسان رضوی ، کرمان ، اصفهان ، خوزستان ، مازندران ، تهران ، البرز ، گیلان ، آذربایجان شرقی ، کرمانشاه ، فارس ، هرمزگان راه اندازی و در حال خدمات رسانی است و در استان های سیستان و بلوچستان ، یزد ، کردستان و آدربایجان غربی نیز در آینده ارائه می شود .


تاریخ ثبت: دوشنبه, 31 شهریور 1399