خدمات اینترنت پر سرعت شاتل بر بستر فیبر نوری | سیم کارت

خدمات اینترنت پر سرعت شاتل بر بستر فیبر نوری

اپراتور شاتل موبایل یکی دیگر از اپراتور های فعال در کشور است که خدمات متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد . شاتل موبایل برای مشترکین خود سیم کارت ، خدمات اینترنت ثابت و سیم کارت شاتل موبایل هوشمند و ... در نظر گرفته است . اپراتور "شاتل موبایل" به عنوان اولین شرکتی در ایران است که خدمات اینترنتی خود را در بخش خصوصی کشور بر بستر فیبر نوری در تهران آغاز کرده است . در واقع قبلا در تهران در بعضی از مناطق امکان دریافت خدمات اینترنت شاتل وجود نداشت و این اپراتور علت آن را نبود فیبر نوری اعلام کرده بود ولی حالا برخی از شرکت‌ های ارایه کننده‌ ی اینترنت ثابت هم چون شاتل، برای اولین بار مجوز جدیدی در اختیار دارند که به کمک آن می ‌توانند ، از تجهیزاتی که بعد از فیبر نوری مستقر شده است ، استفاده کنند و از این رو فیبر دیگری مانعی برای ارایه سرویس اینترنت ثابت به مشتریان به شمار نمی ‌آید .

764a55c89520b17e0b9ea8ec6baec2e226a70839.jpgمتقاضیانی که پیش از این به دلیل فیبر بودن خط  تلفن موفق به دریافت سرویس‌ های اینترنت پر سرعت ثابت نشده‌ اند ، از این پس می‌ توانند بدون محدودیت برای دریافت سرویس ‌های اینترنت ثابت شاتل اقدام کنند . استفاده از خدمات اینترنت شاتل ویزگی های زیادی دارد که شامل خدمات پشتیبانی 24 ساعته ، بدون نیاز به پرداخت هزینه بیشتر ، اینترنت با سرعت و با کیفیت ، پیشنهاد های استثنایی ، راه اندازی در کوتاه ترین زمان و ... می باشد . فیبر نوری: فناوری جدیدی که بستر انتقال صدا و داده را از مرکز مخابرات با استفاده از فیبر نوری به کافو منتقل می‌ کند و پس از آن بعد از اتصال به تجهیزات مربوطه ، خط تلفن به کمک سیم مسی بین درخواست‌ کنندگان ساکن در یک منطقه توزیع می‌ شود . وجود فیبر موجب قطع شدن کانال ارتباطی و مانع از ارایه سرویس اینترنت روی این خطوط می‌ شد . بنابراین تجهیزات ارایه اینترنت باید بعد از خطوط فیبر نوری یعنی در کافو مخابراتی قرار می گرفتند . اما شرکت‌ های خصوصی ارائه‌ کننده اینترنت نمی ‌توانستند تجهیزات ارائه‌ سرویس را بعد از فیبر نوری مستقر و ارایه سرویس را از این طریق برای کاربران میسر کنند .
افرادی که می خواهند از خدمات اینترنت فیبر نوری شاتل موبایل بهره مند شوند می توانند از چند طریق اقدام کنند . می توانند از طریق مراجعه به وب سایت شاتل ، از طریق مراجعه به بخش سفارش آنلاین خدمات و یا تماس با مرکز تماس سراسری شاتل موبایل به شماره 91000000 می توانند اطلاعات کسب کنند و راه های دریافت سرویس اینترنت پر سرعت شاتل بر بستر فیبر نوری را کسب کنند .
تاریخ ثبت: سه شنبه, 29 مهر 1399