خرید اینترنتی فقط با سیم کارت های به نام !! | سیم کارت

خرید اینترنتی فقط با سیم کارت های به نام !!

این روز ها با بالا رفتن دلار و به همین تناسب بالا رفتن قیمت های کالا و اجناس ، شرکت های خودرو سازی تقریبا هر ماه برای متقاضیان خرید خودرو فروش ویژه می گذارند و متقاضیان باید برای ثبت نام این پیش فروش ها حتما سیم کارت شان به نام خودشان باشد . شرایط به این طریق است که متقاضی محترمی که تمایل به ثبت نام در پیش فروش های این شرکت های خودرو سازی را دارند ، باید در ابتدا سیم کارت به نام خود فرد داشته باشند .
در واقع برای امنیت بیشتر برای اکثر خرید های اینترنتی و حتی برای نصب بعضی از اپلیکیشن ها باید سیم کارت با کد ملی تطابق داشته باشد و حتما سیم کارت به نام شخص متقاضی باشد و فرقی نمی کند که "سیم کارت" شخص متقاضی برای کدوم اپراتور باشد و هر اپراتوری قابل قبول است ، این قانون جدید برای تمامی افراد است . این موضوع تا حد زیادی برای مردم مشکل ساز نیز بوده است ، خصوصا برای افرادی که سن آن ها بالا است و سالمند هستند زیرا مجبور می شوند برای خرید سیم کارت به نام خود اقدام کنند .
6d4cbdeb457938eb4ad961853e6c08d3a4551365.jpgمشترکین برای "خرید سیم کارت" اپراتور ها می توانند با توجه به شیوع کرونا در کشور از وب سایت این اپراتور ها اقدام کنند و نسبت به خرید سیم کارت مورد نظر خود اقدام کنند . برای مثال مشترکین برای خرید سیم کارت همراه اول می توانند وارد فروشگاه آنلاین همراه اول شوند و یکی از سیم کارت های دائمی ، اعتباری و ویژه را انتخاب کنند و برای خرید اقدام کنند . که سیم کارت های ویژه شامل سیم کارت تاریخ تولد و سیم کارت جوانان است .
افرادی که تمایل به خرید سیم کارت ایرانسل دارند می توانند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل سیم کارت ایرانسل دائمی و یا سیم  کارت ایرانسل اعتباری را انتخاب کنند . سیم کارت های ایرانسل دائمی شامل سیم کارت حرفه ای ها – برنزی ، سیم کارت دائمی و سیم کارت دائمی نقره ای و سیم کارت دائمی طلایی می باشد و سیم کارت ها ایرانسل اعتباری شامل سیم کارت اعتباری و سیم کارت کوشا می باشد .
کلیه اپراتور های فعال در کشور برای مشترکین خود شرایطی ایجاد کرده اند که بدون نیاز حضوری بتوانند سیم کارت مورد نظر خود را انتخاب و خرید کنند و بتوانند از طریق خرید سیم کارت از خدمات ویژه اپراتور ها استفاده کنند  .


تاریخ ثبت: سه شنبه, 20 آبان 1399