فعال و یا غیر فعال سازی پیامک های تبلیغاتی ایرانسل | سیم کارت

فعال و یا غیر فعال سازی پیامک های تبلیغاتی ایرانسل

اپراتور ایرانسل اولین و بززرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است ، اپراتور "ایرانسل" مشترکین زیادی دارد و دومین اپراتور درکشور است . ایرانسل در زمان کرونا در کشور اقدامات زیادی را انجام داده است . اپراتور ایرانسل همواره در تلاش است که با ارائه خدمات متفاوت رضایت مشترکین خود را جلب کند . مشترکینی که سیم کارت ایرانسل دارند برای دسترسی به خدمات این اپراتور بزرگ می توانند از اپلیکیشن ایرانسل من استفاده کنند ، اپلیکیشن ایرانسل من توسط این اپراتور ارائه شده است تا مشترکینی که "سیم کارت ایرانسل" دارند بتوانند به راحتی و آسانی به خدمات ایرانسل دسترسی پیدا کنند و از آن ها بهره مند شوند . آن دسته از مشترکین ایرانسل که برای سیم کارت ان ها پیامک تبلیغاتی ایرانسل ارسال می شود ، می توانند از طریق این اپلیکیشن اقدام به غیر فعال سازی این سرویس کنند و حتی مشترکینی که تمایل دارند سرویس پیامک های تبلیغاتی ایرانسل را برای "سیم کارت" خود فعال کنند می توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند . ایرانسلی ها درصورتی که تمایل به دریافت و یا عدم دریافت هر دسته از پیامک های تبلیغاتی ایرانسل دارند می توانند از چند طریق اقدام کنند .
c421d1536bc701bf614daa3b84c830eb80196741.PNG1 – اپلیکیشن ایرانسل من : مشترکین سیم کارت های ایرانسل می توانند در صفحه اصلی اپلیکیشن ایرانسل من گزینه مدیریت پیامک های تبلیغاتی را انتخاب کنند و سپس گروه مورد نظر خود را برای دریافت پیامک های مرتبط انتخاب کنند .2 – شماره گیری کد دستوری # 5006 * :
مشترکین ایرانسل با شماره گیری کد دستوری اعلام شده از سیم کارت ایرانسل خود می توانند به سادگی فهرست گروه های غیر فعال خود را مشاهده کنند و با شماره گیری این کد فهرست کاملی از گروه های پیامکی برای آن ها نمایش داده می شود .
3 – پیامک به 5006 :  مشترکین ایرانسل با استفاده از کد های دستوری اعلام شده در زیر نسبت به فعال و یا غیر فعال سازی سرویس مورد نظر خود اقدام کنند و کلید واژه اعلام شده را به سر شماره 5006 پیامک کنند .
9d74fd40a7bddfcb84df868294f6f8dc9f78bc52.PNGبرای فعال سازی پیامک محصولات ایرانسل کلید واژه  OZVP  و برای غیر فعال سازی کلید واژه  LAGHVPبرای فعال سازی پیامک پیشنهاد های ایرانسلی کلید واژه OZVO  و برای غیر فعال سازی کلید واژه  LAGHVO
برای فعال سازی پیامک ورزشی کلید واژه OZVS  و برای غیر فعال سازی کلید واژه  LAGHVS
برای فعال سازی پیامک بازی و سرگرمی کلید واژه OZVG و برای غیر فعال سازی کلید واژه  LAGHVG
برای فعال سازی پیامک آموزشی کلید واژه  OZVE و برای غیر فعال سازی کلید واژه LAGHVE
برای فعال سازی پیامک فرهنگی – اجتماعی کلید واژه  OZVC  و برای غیر فعال سازی کلید واژه  LAGHVC
برای فعال سازی پیامک سلامت و بهداشت کلید واژه  OZVH و برای غیر فعال سازی کLAGHVH
برای فعال سازی پیامک مذهبی کلید واژه  OZVR و برای غیر فعال سازی کلید واژه  LAGHVR
برای فعال سازی پیامک تخفیف های ویژه کلید واژه  OZVD  وبرای غیر فعال سازی کلید واژه  LAGHVD
برای فعال سازی پیامک اطلاعات عمومی کلید واژه  OZVI  و برای غیر فعال سازی کلید واژه  LAGHVI