بسته های پیامک و مکالمه رایتل | سیم کارت

بسته های پیامک و مکالمه رایتل

اپراتور رایتل برای مشترکین خود که سیم کارت رایتل دارند بسته های پیامکی و بسته های مکالمه در نظر گرفته است و تمامی مشترکین رایتل می توانند این بسته ها را فعال کنند . مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری رایتل می توانند با فعال سازی این بسته ها در هزینه های خود صرفه جویی کنند . رایتل از اپراتور های بزرگ در ایران است و تقریبا سومین اپراتور برتر درکشور است و اپراتور "رایتل" در سال مالی گذشته بعد از هشت سال فعالیت خود برای اولین بار به سود دهی رسیده است . اپراتور رایتل خدمات زیادی را برای مشترکین خود در نظر گرفته است و برای راحتی دسترسی مشترکین خود اپلیکیشن رایتل من را ارائه داده است ، تا بتوانند به آساانی و راحتی به خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی داشته باشند . مشترکین اپراتور رایتل برای فعال سازی بسته های پیامک و مکالمه به راحتی با ورود به اپلیکیشن رایتل من می توانند به آسانی بسته مورد نطر خود را فعال کند . مشترکین "سیم کارت" های رایتل باید توجه داشته باشند که بسته های پیامک برای "سیم کارت رایتل" دائمی متفاوت از بسته های پیامک سیم کارت های رایتل اعتباری می باشد .
بسته های پیامک : مشترکین رایتل برای فعال سازی بسته های پیامکی علاوه بر اپلیکیشن رایتل من ، می توانند از کد دستوری # 142 * ، وب سایت رایتل صفحه خرید بسته ، سامانه پیام کوتاه 2020 و مراجعه حضوری به فروشگاه های رایتل نیز برای خرید بسته های پیامکی اقدام کنند . آن دسته از مشترکین رایتلی که سیم کارت دیتا رایتل دارند نیز می توانند نسبت به فعال سازی بسته پیامکی خود اقدام کنند و این بسته شامل تمام سیم کارت های رایتل می شود . مهلت استفاده از این بسته های پیامکی تا 30 روز است و کاربر می تواند با توجه به مقدار نیاز خود بسته پیامکی را فعال کند ، بسته های پیامکی رایتل تا سقف 500 عدد پیامک است و تعرفه پیامک انگلیسی و فارسی متفاوت است و مشترک می تواند با توجه به نیاز خود خرید کند .
11f200e6090b4a585abb321c1471fdec0ef4808d.PNGبسته های مکالمه : مشترکین رایتل برای فعال سازی بسته های مکالمه نیز می توانند مانند بسته های پیامک از اپلیکیشن رایتل من ، کد دستوری #  142 * ، وب سایت رایتل صفحه خرید بسته ، سامانه پیام کوتاه 2020 و فروشگاه های رایتل اقدام به فعال سازی بسته مورد نظر حود کنند . مشترکین سیم کارت ها اعتباری و دائمی رایتل توجه کنند که تفاوتی در ارئه بسته های مکالمه برای کاربران سیم کارت های دائمی و اعتباری وجود ندارد . چنان چه شما جزو آن دسته از مشترکین اعتباری یا دائمی رایتل هستید که از میان خدمات ارتباطی ، بیشترین استفاده را از مکالمه دارید ، می‌ توانید با خرید بسته های مکالمه ویژه سیم‌ کارت‌ های اعتباری و دائمی ، هزینه‌ های ارتباطی خود را کاهش داده و با خیال راحت از خدمات مکالمه با تعرفه تماس به صرفه استفاده کنید .بسته مکالمه رایتل 500 دقیقه ای است و برای تماس های غیر رایتلی می باشد که مدت استفاده از آن 30 روز می باشد و قیمت آن 170000 ریال است و مشرکین سیم کارت دائمی رایتل با ارسال  ON 99122030  به سامانه 2020 می توانند بسته خود را فعال کنند و مشترکین سیم کارت رایتل اعتباری با ارسال  ON 99112027 به سامانه 2020 می توانند بسته مکالمه خود را فعال کنند .

 تماس برون شبکه شامل تماس با سایر اپراتور های داخل کشور و تلفن ثابت در زمان حضور در شبکه رایتل می ‌باشد و امکان برقراری تماس بین ‌الملل با بسته مصرفی مذکور وجود ندارد و تعرفه تماس خروجی بین‌الملل مطابق با تعرفه عادی خواهد بود .

 


تاریخ ثبت: یکشنبه, 09 آذر 1399