سرویس انتقال اعتبار از سیم کارت دائمی همراه اول به سیم کارت همراه اول اعتباری | سیم کارت

سرویس انتقال اعتبار از سیم کارت دائمی همراه اول به سیم کارت همراه اول اعتباری

سرویس انتقال اعتبار سرویسی است ک تمام اپراتور های فعال در کشور برای مشترکین خود که سیم کارت اعتباری دارند در نظر گرفته اند . با استفاده از سرویس انتقال اعتبار مشترکین سیم کارت های اعتباری می توانند در هر جا و در هر مکانی و حتی در کوتاه ترین زمان از دوستان و آشنایان خود اعتبار ( شارژ ) دریافت کنند و حساب خود را شارژ کنند . اپراتور همراه اول که اولین و بزرگ ترین اپراتور در کشور است برای مشترکین "سیم کارت" های خود این خدمات را در نظر گرفته است . ما در اینمقاله می خواهیم به روش انتقال اعتبار از سیم کارت های همراه اول دائمی به سیم کارت های همراه اول اعتباری بپردازیم و روش انتقال را توضیح دهیم .
0bbec87fa512de3ec253f47aa05c9d45863bb813.PNGمشترکین سیم کارت همراه اول دائمی می توانند به دوستان و آشنایان خود که سیم کارت همراه اول اعتباری دارند ، اعتبار انتقال دهند و مبلغ انتقال شده در این سرویس در پایان دوره روی قبض مشترک "سیم کارت همراه اول" دائمی لحاظ می گردد . در واقع این سرویس به مشترکین این امکان را می دهد در زمانی بسیار کوتاه  از خطوط دائمی همراه اول شارژ یا اعتبار دریافت کنند ، به این ترتیب مشترکین اعتباری همراه اول می توانند علاوه روش های مرسوم تهیه شارژ ، از طریق خط دائمی نیز شارژ خود را افزایش دهند و سقف ماهانه انتقال اعتبار از سیم کارت همراه اول دائمی به اعتباری 50000 تومان است . مشترکین "سیم کارت همراه اول دائمی" که تمایل دارند از این سرویس استفاده کنند باید بدانند این سرویس نیاز به فعال سازی ندارد و به صورت پیش فرض برای مشترکین دائمی فعال است و برای انتقال اعتبار از خطوط دائمی دیگر نیازی به وارد کردن رمز نیست .
مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی از چند طریق می توانند اقدام به انتقال اعتبار کنند که شامل :
1 – ارسال پیامک به سر شماره 8911 : مشترکین می توانند با ارسال پیام خالی به سر شماره 8911 از نحوه یانتقال اطلاع پیدا کنند و یا با ارسال مبلغ انتقال و شماره مقصد مانند نمونه زیر از چپ به راست اقدام به انتقال اعتبار کنند .
مبلغ انتقال ( به ریال ) * شماره مقصد ( با پیش شماره )
2 – سامانه همراه من : مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی می توانند از طریق اپلیکیشن همراه من ، منو صورت حساب من ، گزینه انتقال اعتبار اقدام به انتقال اعتبار کنند .
3 – از طریق کد دستوری : مشترکین می توانند از طریق شماره گیری کد دستوری # 141 * 10 * اقدام به انتقال اعتبار کنند .
مبلغ انتقال اعتبار به علاوه کارمزد سرویس (40  تومان به علاوه 9% مالیات بر ارزش افزوده ) می بایست کمتر از میزان 60 درصد سقف بدهی مجاز مشترک انتقال دهنده اعتبار باشد . مشترکین دائمی با رسیدن بدهی به 60 درصد ودیعه شان ، امکان استفاده از این سرویس را تا زمان وصول بدهی از دست می دهند . مشترکین دائمی با شرایط غیر نرمال امکان استفاده از سرویس را ندارند . فارغ از مبلغ اعتبار انتقالی ، مدت زمان اعتبار مبلغ انتقال داده شده 90 روز می باشد .


تاریخ ثبت: سه شنبه, 11 آذر 1399