قرعه کشی آذر ماه باشگاه فیروزه ای همراه اول | سیم کارت

قرعه کشی آذر ماه باشگاه فیروزه ای همراه اول

اپراتور همراه اول اولین و بزرگ ترین اپراتور در ایران است و اولین اپراتوری در کشور است که شروع به فعالیت کرده است ، اپراتور همراه اول مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است که رضایت مشترکین خود را جلب نماید . همراه اول با ارائه خدمات ویژه و متفاوتی سعی دارد رضایت کاربران خود را داشته باشد . یکی از خدماتی که اپراتور همراه اول برای مشترکین سیم کارت های خود در نظر گرفته است باشگاه فیروزه ای است ، که مشترکینی که سیم کارت همراه اول دارند چه سیم کارت همراه اول دائمی و چه "سیم کارت همراه اول" اعتباری می توانند با انجام خدمات این اپراتور امتیاز کسب کنند و امتیازات خود را به شانس در قرعه کشی تبدیل کنند و از برندگان خوش شانس باشگاه فیروزه ای باشند .
2fc63dd157aebb00e5b4cb896ba0c904a87ffa85.PNGباشگاه فیروزه ای در آذر ماه سال 99 برای اعضای خود یک فرصت اختصاص داده است که بر اساس آن اعضای دائمی و اعتباری باشگاه فیروزه­ ای از تاریخ 6 الی 25 آذر ماه 99 فرصت دارند با مراجعه به بخش « سرگرمی » در باشگاه فیروزه ای ، امتیازات خود را به شانس شرکت در قرعه‌ کشی تبدیل کنند و به قید قرعه برنده یکی از 10 جایزه 10 میلیون تومانی باشگاه فیروزه ­ای شوند . افرادی که "سیم کارت همراه اول" دارند و مشترک این اپراتور هستند به راحتی می توانند در باشگاه فیروزه ای ثبت نام کنند و یکی از اعضای این باشگاه باشند . افرادی که "سیم کارت" همراه اول دارند ولی هنوز عضو باشگاه فیروزه ای نشده اند می توانند برای شرکت در قرعه کشی اذر ماه عضو این باشگاه شوند . مشترکین دائمی و یا اعتباری همراه اول که تمایل دارند عضو باشگاه فیروزه ای شوند ، می توانند از طریق مراجعه به اپلیکیشن همراه من و با پرتال همراه من در باشگاه فیروزه ای عضو شوند و برای شرکت در قرعه کشی آذر ماه همراه اول شرکت کنند .
در کمپین باشگاه فیروزه ای ، اعضای باشگاه به ازای مصرف هر 10 امتیاز یک شانس شرکت در قرعه ­کشی دریافت می­ کنند یعنی هر 10 امتیاز یک شانس قرعه کشی می باشد و حداکثر دریافت 50 شانس امکان ‌پذیر است . مراسم قرعه ­کشی در تاریخ 99/09/29 برگزار می شود و اسامی برندگان در وب سایت همراه اول اعلام می ‌گردد .
نکته قابل توجه برای شرکت در قرعه کشی باشگاه فیروزه ای این است که تعداد شانس های قابل دریافت در این قرعه کشی برای هر نفر حداکثر 50 شانس است . مشترکین همراه اول جهت شرکت در این قرعه‌ کشی با دریافت هر بسته قرعه‌ کشی 10 امتیاز از حساب اعضا کسر و یک شانس قرعه‌ کشی برای آن­ها فعال می­ شود .


تاریخ ثبت: دوشنبه, 24 آذر 1399