خدمات ویژه شاتل موبایل | سیم کارت

خدمات ویژه شاتل موبایل

اپراتور شاتل موبالی یکی دیگر از اپراتور های فعال در ایران است که خدمات زیادی را به مشترکین سیم کارت های خود ارائه داده است . در این مقاله می خواهیم به خدمات منحصر به فرد اپراتور شاتل موبایل بپردازیم : اپراتور شاتل موبایل برای مشترکین خود که سیم کارت شاتل موبایل دارند خدمات متفاوتی در نظر گرفته است و همواره سعی کرده است تجربه متفاوت و لذت بخشی را برای مشترکین سیم کارت های خود ایجاد کند . یکی از خدمات مهمی که شاتل موبایل برای مشترکین خود ارائه داده است سرویس انتقال دیتا است ، سرویس انتقال دیتا ، سرویس متفاوتی است که توسط اپراتور شاتل موبایل و برای اولین بار در ایران ارائه شده است البته این سرویس روی برخی از بسته های اینترنت شاتل موبایل ارائه شده است .
a1a313f3b3bf6301157c35dcb2ac46dcd8038a53.PNGپیش از این برای مشترکین تلفن همراه ایران امکان استفاده از باقی‌ مانده بسته‌ های دیتا هنگام پایان اعتبار زمانی بسته وجود نداشت . با استفاده از این سرویس مشترکین می ‌توانند ، سقف معینی از حجم باقی‌ مانده بسته اینترنت خود را بدون پرداخت هیچ‌ گونه هزینه‌ ای به بسته دوره بعد انتقال دهند . اپراتور شاتل موبایل علاوه بر این خدمات تعرفه ویژه برای مصرف آزاد اینترنت نیز در نظر گرفته است که مشترکین شاتل موبایل که "سیم کارت شاتل موبایل" دارند ، می توانند بدون نیاز به خرید بسته اینترنتی ، از اینترنت شاتل موبایل با تعرفه ویژه استفاده کنند که از این خدمات با هدف صرفه جویی در هزینه های مشترکین رونمایی کرده است . پیش از این با اتمام حجم بسته‌ های اینترنت ، به صورت خودکار تعرفه مصرف آزاد عادی معادل 0.6 ریال به ازای هر کیلو بایت ( حدود 63 هزار تومان به ازای هر گیگا بایت ) برای مشترکین محاسبه و هزینه بسیار زیادی به آن‌ ها تحمیل می‌ شد . به این ترتیب که تنها کافی بود مشترکین اپراتور های تلفن همراه برای دقایقی از اتمام بسته‌ های اینترنتی خود غافل شده یا به هر دلیلی امکان خرید بسته‌ ی افزایشی اینترنت را نداشته باشند تا با اتمام سریع شارژ پولی در "سیم‌ کارت" ‌های اعتباری یا اعمال هزینه ‌ی بزرگی در صورت حساب خود در پایان دوره‌ ی سیم ‌کارت‌ های دائمی روبرو شوند . مشترکین اپراتور شاتل موبایل در هنگام اتمام بسته ‌ی اینترنت خود و ورود به مصرف آزاد اینترنت ، معادل یک نهم تعرفه سایر اپراتور ها یعنی 0.075 ریال به ازای هر کیلو بایت ( حدود 7.800 تومان به ازای هر گیگا بایت ) هزینه خواهند کرد . این پایین‌ ترین تعرفه مصرف آزاد اینترنت در بین اپراتور های تلفن همراه کشور است که توسط شاتل موبایل عرضه شده و توانسته یکی از دغدغه‌ های اصلی مشترکین تلفن همراه را مرتفع کند .
اپراتور شاتل موبایل علاوه بر خدمات اعلام شده خدمات دیگری نیز برای مشترکین خود در نظر گرفته است و می توانید با خرید سیم کارت شاتل موبایل از خدمات ویژه این اپراتور بهره مند شوید .


تاریخ ثبت: شنبه, 06 دی 1399