سیم کارت هوشمند شاتل موبایل با خدمات پیش پرداخت | سیم کارت

سیم کارت هوشمند شاتل موبایل با خدمات پیش پرداخت

اپراتور شاتل موبایل سیم کارت هوشمند با خدمات پیش پرداخت ارائه داده است که افرادی که تمایل دارند از خدمات این اپراتور بزرگ بهره مند شوند می توانند با خرید سیم کارت شاتل موبایل هوشمند از خدمات این اپراتور بزرگ بهره مند شوند . این سیم کارت های هوشمند شاتل موبایل سیم کارت های اعتباری هستند و می دانید که منظور از اعتباری این است که می توانید هزینه های سیم کارت تان را کنترل کنید .
77149c60896c6df3fe021c925cc38a2e65cdc53b.PNGسیم کارت شاتل موبایل هوشمند با خدمات پیش پرداخت  به سیم کارت هایی اطلاق داده می شود ، که کاربر با خرید اعتبار مورد نیاز خود بتواند هزینه های سیم کارت خود را مدیریت کند . در واقع کاربران با شارژ "سیم کارت" خود بدون هزینه اشتراک و دریافت صورت حساب می توانند از کلیه خدمات هم چون مکالمه ، پیامک ، اینترنت و ... بهره مند شوند .
اپراتور شاتل موبایل مزایا و ویژگی های زیادی دارد : شاتل موبایل ، گسترده ترین پوشش را دارد و آنتن دهی را در سراسر کشور برای مشترکین سیم کارت های خود دارد . سرویس انتقال دیتا یکی دیگر از مزایای سیم کارت های شاتل موبایل است که با این سرویس که برای اولین بار در ایران توسط "شاتل‌ موبایل" ارائه شده‌ است ، می‌ توان سقف معینی از حجم باقی‌ مانده بسته اینترنت را بدون پرداخت هزینه به بسته دوره بعدی انتقال داد . شاتل موبایل برای مشترکین خود علاوه بر خدمات اعلام شده ، تعرفه ویژه مصرف آزاد را در نظر گرفته است ، پیش از این با اتمام حجم بسته‌ های دیتا به‌ صورت خودکار تعرفه مصرف آزاد عادی ( 0/6 ریال به ازای هر کیلو بایت ) برای مشترک محاسبه شده و هزینه بسیار زیادی به آنان تحمیل می‌ شد . با عرضه این سرویس توسط شاتل‌ موبایل ، برای اولین بار در ایران تعرفه اینترنت آزاد در صورت فعال بودن بسته آغازین معادل با یک نهم سایر اپراتور ها ( 0.075 ریال به ازای هر کیلو بایت ) محاسبه می‌ شود .
مشترکین شاتل‌ موبایل می‌ توانند برای مدیریت مصرف ، مدیریت اعتبار ، خرید بسته ، اطلاع از طرح‌ های تشویقی ، مشاهده ، تغییر و تکمیل پروفایل و غیره به بخش مدیریت حساب اینترنتی به نشانی my.shatelmobile.ir مراجعه کرده و حساب خود را به راحتی مدیریت کنند . تعهد شاتل‌ موبایل فراهم آوردن بهترین پشتیبانی و به کیفیت شاتل برای کاربران خود بوده و در همین راستا همواره در تمامی روز های هفته و به صورت 24 ساعته آماده خدمت‌ رسانی است .


تاریخ ثبت: دوشنبه, 08 دی 1399