همکاری شاتل موبایل با اپلیکیشن نوار | سیم کارت

همکاری شاتل موبایل با اپلیکیشن نوار

اپراتور شاتل موبایل یکی دیگر از اپراتور های فعال در ایران است که برای مشترکین سیم کارت های خود خدمات زیادی ارائه داده است . اپراتور شاتل موبایل خدمات متنوع و جذابی را برای مشترکین سیم کارت شاتل موبایل ارائه داده است همکاری با اپلیکیشن نوار یکی دیگر از خدمات این اپراتور بزرگ است . اپلیکیشن نوار کتاب خانه ای از بهترین محتوا ها شامل کتاب صوتی ، پادکست و ... است . شاتل موبایل در راستای توسعه فرهنگ کتاب خوانی با اپلیکیشن نوار همکاری کرده است .
ee6538fd3e89cca4d79268c8670ab4193a086e83.PNG"شاتل موبایل" در ارائه خدمات ابتدایی خود شامل مکالمه ، پیامک و اینترنت همراه برای "سیم کارت" های خود نیز مزایای ویژه‌ ای برای مشترکین خود در نظر گرفته است . مزایایی از قبیل ارزان‌ ترین نرخ تعرفه مکالمه ، پیامک و اینترنت همراه  ، بسته های اقتصادی و ترکیبی جذاب و پوشش ‌سراسری 3G و 4G با اتصال به سه شبکه در کل کشور ، حداقل امکاناتی است که در ارائه خدمات پایه برای مشترکین خود فراهم کرده است . شاتل موبایل با هدف توسعه فرهنگ مطالعه امکان بهره‌ مندی از 25 % تخفیف ویژه « اپلیکیشن کتاب صوتی نوار » را برای شاتل موبایل‌ های عزیز فراهم کرده است .
اپلیکیشن نوار متنوع ترین محتوا های صوتی با کیفیت در یک اپ : کتاب صوتی ، سریال صوتی ، خلاصه کتاب و پادکست را در اختیار کاربران خود قرار می دهد و هزینه ی کم تر نسبت به نسخه ‌ی چاپی دارد و امکان مشترک شدن و دسترسی به تمامی عناوین را می دهد و هم چنین در هر زمان و در هر مکان قابل دسترسی و استفاده است .
شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل با نام تجاری شاتل موبایل عضو جدید خانواده بزرگ شاتل است . این برند به عنوان نخستین اپراتور نسل جدید خدمات تلفن همراه کشور وارد بازار خدمات ارتباطی همراه می‌ شود و این اپراتور پشتیبانی 24 ساعته دارد و 24ساعت شبانه‌ روز و 7 روز هفته می ‌توانید از طریق شماره 09981000000 با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آن ها چت کنید .

   


تاریخ ثبت: سه شنبه, 09 دی 1399