ترابرد به همراه اول | سیم کارت

ترابرد به همراه اول

همراه اول یکی از دیگر از اپراتور های تلفن همراه در ایران است که برای مشترکین خود سرویس ترابرد را در نظر گرفته است و با پیوستن به اپراتور همراه اول می توانید از کیفیت بالای مکالمه ، دیتا و پوشش شبکه گسترده همراه اول لذت ببرید . اپراتور همراه اول اولین و بزرگ ترین اپراتور در کشور است و همراه اول برندی معتبر در حوزه ارتباطات است . فعالیت ترابرد این قابلیت را به مشترک می دهد تا بتواند با حفظ شماره "سیم کارت" خود اپراتور خدمات دهنده خود را تغییر دهد .
2edf15ee67380ea94fd8268c2d962a2830dc080d.PNGکاربر می تواند بدون تغییر دادن شماره سیم کارت خود اپراتور خود را تغییر دهد . مشترکینی که تمایل به انجام ترابرد دارند می توانند درخواست خود را هم به صورت حضوری و یا الکترونیکی ثبت کنند . ترابرد پذیری در ایران هم برای سیم کارت همراه اول دائمی و هم سیم کارت همراه اول اعتباری امکان پذیر است حتی سیم کارت های دیتا نیز می توانند ترابرد انجام دهند ولی در این طرح امکان ترابرد خطوط ثابت وجود ندارد . مشترکان سیم کارت های اعتباری و یا دایمی نمی توانند از اعتباری به دایمی و یا از دایمی به اعتباری ترابرد کنند و فقط ترابرد از دایمی به دایمی و از اعتباری به اعتباری امکان پذیر است . پس از ترابرد شماره اعتباری ، اعتبار مشترک در اپراتور فرستنده صفر خواهد شد ، لذا مشترک بایستی ملاحظات لازم را تا قبل از نهایی شدن درخواست ترابرد به عمل آورد . کاربران توجه کنند انجام فرآیند ترابرد تنها در ساعات اداری سیستم ترابرد پذیری شماره تلفن همراه یعنی شنبه تا چهارشنبه ساعات 8 صبح الی 5 بعد از ظهر و پنج شنبه ها ساعات 8 صبح الی 3 بعد از ظهر ( بجز تعطیلات رسمی ) امکان پذیر است. البته مشترک می تواند درخواست خود را در ساعات و روزهای غیر اداری و ایام تعطیل نیز در پورتال اپراتور پذیرا ثبت نماید . درخواست ترابرد از سوی مشترکین حقوقی الزامآ باید از سوی صاحبان امضای مجاز و یا نمایندگان معرفی شده به صورت کتبی از سوی صاحبان امضا اعلام گردد . هر مشترک برای هر شماره تلفن همراه ، صرفآ دو بار در سال امکان ترابرد دارد .
همراه اول هم به صورت حضوری و هم آنلاین می توانند ترابرد داشته باشند : مشترکین می توانند با تکمیل فرم ترابرد به صورت آنلاین و یا مراجعه به فروشگاه ها و دفاتر و تماس از طریق شماره 9990 درخواست ترابرد کنند . مشترکین با پیوستن به همراه اول از صرفه جویی در هزینه مکالمه و پیامک با خانواده بزرگ همراه اول در عین حفظ شماره خط فعلی خود بهره مند شوند .


تاریخ ثبت: دوشنبه, 15 دی 1399