فعال سازی اینترنت نوترینو همراه اول | سیم کارت

فعال سازی اینترنت نوترینو همراه اول

همراه  اول اولین و بزرگ ترین اپراتور در ایران است و این اپراتور مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است که بهترین خدمات را به مشترکین خود ارائه دهد . همراه اول خدمات زیادی را ارائه داده است و اینترنت نوترینو یکی از دیگر خدمات این اپراتور بزرگ است . مشترکین سیم کارت های همراه اول برای استفاده از این سرویس باید آن را فعال کنند ، برای فعال سازی اینترنت نوترینو از طریق سیم کارت همراه اول خود کد دستوری # 231 * 10 * را شماره گیری کنید و از طریق ارسال پیامک به شماره 8088 نیز می توانید بسته اینترنت نوترینو را فعال کنید . مشترکین سیم کارت های همراه اول باید بعد از فعال سازی گوشی های خود را نیز تنظیم کنند .
1948f0b365105c34e20828eb531c300df74a2226.jpgکاربرانی که گوشی آیفون و یا آیپد دارند و سیستم عامل آن ها  ios است :به منوی تنظیمات (setting ) بروید . گزینه اینترنت  ( cellular ) را انتخاب کنید . وارد قسمت  cellular data options شوید . گزینه  cellular data network  را انتخاب کنید . داخل قیمت APN مقدار  mcinet را قرار دهید و قسمت های  username و passwordرا خالی بگذارید .
کاربرانی که گوشی های آن ها سیستم عامل اندروید دارد نیز بعد از فعال سازی باید گوشی خود را تنظیم کنند . در وب سایت همراه اول تنظیمات مربوط به تمام سیستم عامل های فعال وجود دارد .
مشترکین "سیم کارت" های همراه اول که تصمیم به خرید اسان اینترنت پر سرعت دارند با شماره گیری # 100 * نیز می توانند بسته اینترنت مورد نظر خود را خرید کنند . همراه اول برای مشترکین خود اپلیکیشن همراه من را ارائه داده است که مشترکین همراه اول به راحتی از طریق این اپلیکیشن می توانند به کلیه خدمات همراه اول دسترسی پیدا کنند . کلیه مشترکین همراه اول هم کاربران "سیم کارت همراه اول" دائمی و هم کاربران سیم کارت همراه اول اعتباری می توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند . مشترکین سیم کارت های همراه اول با استفاده از این اپلیکیشن می توانند صورت حساب پایان دوره و میان دوره خود رامشاهده و پرداخت کنند ، فعال سازی ، خرید و مشاهده گزارش مصرف بسته های نوترینو ، انتقال اعتبار و افزایش بستانکاری ، مشاهده و فعال سازی خدمات و انجام خدمات غیر حضوری ، دسترسی آنلاین به پشتیبانی ، مشاهده امتیاز و بهره مندی از جوایز باشگاه مشتریان همراه اول از دیگر خدمات اپلیکین همراه من است .  


تاریخ ثبت: چهارشنبه, 17 دی 1399