جشنواره #کرونا و من رایتل | سیم کارت

جشنواره #کرونا و من رایتل

اپراتور رایتل در این روز های کرونایی در کشور اقدام به همکاری با انجمن مستند سازان کرده است و از مشترکین سیم کارت های خود در خواست مشارکت در این پروژه را کرده است که با مشارکت در این پروژه می توانید از جوایز ویژه آن بهره مند شوید . اپراتور رایتل تقریبا سومین اپراتور فعال در کشور است که برای مشترکین "سیم کارت" های خود خدمات زیاد و متنوعی را در نظر گرفته است و حالا حمایت خود را ار انجمن مستند سازان سینمای ایران اعلام کرده است . انجمن مستند سازان ایران با همکاری شبکه نمایش مستند هاشور اقدام به برگزاری پروژه ای کرده است که اپراتور "رایتل" از آن حمایت می کند . افرادی که تمایل دارند در این پروژه شرکت کنند از تاریخ 20 مرداد ماه 99 تا 30 دی ماه 99 مهلت دارند که آثار خود را ارسال کنند . در واقع شما عزیزان می توانید در یک ویدئوی حداکثر 7 دقیقه‌ ای که با تلفن همراه یا دوربین ساده‌ در اختیار خود ضبط و آماده می‌ کنید ، روایت شخصی یا تصویر احوال کرونایی اطرافتان را در محدوده‌ موضوع ‌های فراخوان ، آماده و ارسال کنید . بروز حس و نگاه شما در کارتان برای ما مهم است و در این فراخوان موضوع هایی در نظر گرفته شد است که باید با توجه به این موضوع ها ویدیو خود را ارسال کنید .
08367d4cf0d91d8d63b8b92dcca681a986526f7b.PNGموضوع های فراخوان شهر ، خانه و روابط است که با توجه به این سه موضوع می توانید ویدیو بسازید . بعد از ارسال آثار شما ، ویدیو ها بررسی می شود و برندگان انتخاب می شوند . فیلم های تایید شده که شرایط اولیه را داشته باشند در مستند هاشور و انجمن مستند سازان سینمای ایران و هم چنین پایگاه های خبری راستل به نمایش در خواهند آمد و به ده فیلم برتر انتخاب شده از سوی داوران در قالب یک فیلم بلند تنظیم و از طریق پلتفرم های آنلاین به نمایش در خواهند آمد . به سازندگان سه فیلم منتخب هیأت داوران ، فیلم منتخب مردمی و فیلم برگزیده‌ اعضای انجمن مستند سازان هر یک مبلغ 100 میلیون ریال جایزه‌ نقدی ، سیم‌ کارت رایتل به‌همراه 500 گیگا بایت اینترنت اهدا خواهد شد . توجه داشته باشید که آثار خود را به نشانی https://irandocfilm.org/corona-man/ ثبت کنید .
برای ارسال آثار خود نکاتی وجود دارد که باید به آن ها توجه کنید :
فیلم های ارسالی باید حداکثر 7 دقیقه باشد ، در ارسال آثار محدودیت تعداد وجود ندارد ، تصاویر باید به صورت افقی باشد و در صورتی که عمودی باشد قابل قبول نیست ، دبیر خانه مجاز به استفاده از آثار در تمام پلتفرم‌ های آنلاین است ، فیلم ها پس از بررسی انطباق با قوانین و شرایط پروژه به نمایش درمی‌ آیند و پروژه متعهد به نمایش تمامی فیلم‌ های ارسالی نیست ، تمامی مسائل مربوط به حقوق شخصیت‌ ها و اماکن و سایر موارد حاضر در فیلم بر عهده‌ صاحب اثر است ، آثار ارسالی باید روایت شخصی فرستنده باشند از احوال جاری خود و یا تجربه‌ روابط با اطرافیان و گزارش خام یا روایت وضعیت دور از خود فرستنده پذیرفته نمی‌ شود ، تصمیم‌ گیری درباره‌ تمام مسائل پیش ‌بینی ‌نشده در قوانین بر عهده‌ دبیر پروژه است .


تاریخ ثبت: یکشنبه, 21 دی 1399