حمایت همراه اول از کد آپ | سیم کارت

حمایت همراه اول از کد آپ

همراه اول اولین اپراتور در ایران است که فعالیت خود را آغاز کرده است و این اپراتور مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به مشترکین سیم کارت های خود ارائه دهد . همراه اول در مناسبت ها و رویداد ها خدمات متفاوتی را به مشترکین خود ارائه می دهد ، "همراه اول" به تازگی از دور جدید رویداد دانش آموزی کد آپ حمایت می کند . همراه اول بزرگ ترین اپراتور در کشور است و در جهت رضایت مشترکین خود خدمات متفاوت و متنوعی را برای آن ها در نظر گرفته است . در دوران کرونا در کشور اپراتور های تلفن همراه از دانش آموزان حمایت می کنند و خدمات متنوعی به آن ها ارائه می دهد .
33ffb3d3c35afde4d8410e03869fd64e6eba0e59.jpgبه گزارش اداره‌ کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ، دوره جدید رویداد دانش‌ آموزی « کد آپ » با حضور بیش از یک صد دانش‌ آموز از 25 شهر و 10 مربی برنامه‌ نویسی با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول برگزار می ‌شود .در این دوره شرکت ‌کنندگان کد آپ با تفکر رایا نشی و برنامه ‌نویسی به زبان ++C آشنا خواهند شد . سامانه آموزشی این دوره علاوه بر درس نامه‌ های نوشتاری ، بستری برای حل تمرین و داوری آنلاین است . در کنار این بستر به هر فرد یک مربی یا راهنما اختصاص می‌ یابد که به‌ صورت فردی با وی در ارتباط خواهد بود . در کنار فضای آموزشی و راهنمایی رویداد ، دو مسابقه و یک پروژه نیز وجود دارد و از دانش ‌آموزان برتر در آن‌ ها تقدیر می‌ شود . پس از پایان رویداد نیز ، به هر شرکت‌ کننده کارنامه و پیشنهاد هایی برای پیشروی در دنیای برنامه‌ نویسی داده می‌ شود .
150 درس نامه ، 70 ساعت حل مساله و برنامه ‌نویسی ، 2 مسابقه آنلاین برنامه ‌نویسی ، انجام پروژه‌ های واقعی ، یاد گیری معکوس از جمله برنامه‌ های این دوره عنوان شده است . این دوره که با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول و توسط « کوئرا کالج » مجری برگزاری دوره‌ های نو آورانه آموزش و برنامه‌ نویسی در ایران از هفته گذشته آغاز شده است و تا 29 اردیبهشت‌ ماه 1400 ادامه خواهد داشت .
 
 


تاریخ ثبت: شنبه, 25 بهمن 1399