بسته خوش آمدید همراه اول ویژه سیم کارت همراه اول دائمی | سیم کارت

بسته خوش آمدید همراه اول ویژه سیم کارت همراه اول دائمی

اپراتور همراه اول اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است و این اپراتور برای مشترکین سیم کارت های خدمات ویژه و متفاوتی را در نظر گرفته است . اپراتور همراه اول اولین اپراتوری است که فعالیت خود را اغاز کرده است و در بین اپراتور های فعال در کشور مشترکین بیشتری دارد و مورد اعتماد کاربران است .
adc53f7355920bc213014fe4a5a5cad5693514c3.jpgهمراه اول برای مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی خود بسته خوش آمد را با 40 درصد تخفیف ارائه داده است و مشترکین "سیم کارت همراه اول دائمی" می توانند از خدمات ویژه خوش آمدید همراه اول بهره مند شوند . اپراتور همراه اول برای مشترکین سیم کارت های خود اپلیکیشن همراه من را در نظر گرفته است که مشترکین "سیم کارت" های همراه می توانند از این طریق به آسانی به خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی پیدا کنند .
در واقع متقاضیان می توانند با خرید سیم کارت همراه اول دائمی از بسته های ویژه خوش امدید استفاده کنند . با خرید و فعال سازی سیم کارت همراه اول دائمی یک بسته اینترنت هدیه 30 گیگا بایتی 30 روزه برای مشترک قعال می گردد و این بسته به صورت اتوماتیک در زمان فعال سازی سیم کارت فعال می گردد و امکان فعال سازی هم زمان کلیه بسته های اینترنت با این بسته وجود دارد . استعلام این بسته با شماره گیری * 100 * 10 # ، پرتال و اپلیکیشن همراه من امکان پذیر است
مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی علاوه بر بسته اینترنت از بسته مکالمه نیز بهره مند می شوند که بسته مکالمه نیز هم زمان با فعال سازی سیم کارت همراه اول دائمی برای مشترک به مدت شش ماه فعال می شود که نرخ مکالمه درون شبکه و ثابت به صورت نیم‌ بها محاسبه خواهد شد . امکان فعال سازی هم زمان این طرح با بسته‌ های مکالمه مدار فیروزه‌ ای ، هدیه تولد ، شتاب در پرداخت ، مکالمه همراهی و یا سایر بسته های مکالمه و ترکیبی وجود دارد . امکان فعال سازی طرح 399 و 299 هم زمان با این طرح ممکن نیست . استعلام این طرح از طریق شماره گیری * 1000 * 30 # ، پرتال و اپلیکیشن همراه من امکان پذیر است .
همراه اول علاوه بر بسته اینترنت و بسته مکالمه ، بسته پیامک نیز در طرح خوش آمدید خود قرار داده است . بسته پیامک همراه اول ماهانه 100 عدد پیامک انگلیسی و فارسی هدیه است و به مدت شش ماه برای مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی فعال است و این بسته به صورت خودکار در 6 ماه متوالی و هم زمان با فعال سازی سیم کارت ، فعال می شود . امکان فعال سازی هم زمان این بسته با بسته پیامک همراهی و یا سایر بسته های پیامک و ترکیبی وجود دارد و استعلام این بسته از طریق شماره گیری * 1000 * 30 # ، پرتال و اپلیکیشن همراه من نیز امکان پذیر است .
متقاضیان با "خرید سیم کارت همراه اول دائمی" می توانند از هدایای ویژه در نظر گرفته شده همراه اول بهره مند شوند .


تاریخ ثبت: سه شنبه, 28 بهمن 1399