اهدا تندیس جایزه ملی مدیریت مالی در ایران به همراه اول | سیم کارت

اهدا تندیس جایزه ملی مدیریت مالی در ایران به همراه اول

اپراتور "همراه اول" که بزرگ ترین اپراتور در ایران است موفق به کسب تندیس زرین مدیریت مالی برای چهارمین سال شد . اپراتور همراه اولین اپراتور در کشور است که فعالیت خود را آغاز کرده است  همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به مشترکین خود ارائه دهد . همراه اول برای مشترکین سیم کارت های خود خدمات متنوع و متفاوتی را در نظر گرفته است که می توانند از طریق اپلیکیشن همراه من به راحتی به خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی پیدا کنند .
14c17c08ea7671848955dd34324dd36cb2dbc066.jpegهمراه اول برای کلیه مشترکین "سیم کارت" های خود هم مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی و هم مشترکین سیم کارت همراه اول اعتباری اپلیکیشن همراه من را ارائه داده است و مشترکین با دانلود و نصب این اپلیکیشن می توانند به خدمات همراه اول دسترسی پیدا کنند .
همراه اول برای چهارمین سال متوالی موفق به کسب تندیس مدیریت مالی در ایران شد و این تندیس در صبح روز سه شنبه 28 بهمن ماه 1399 با حضور جمعی از مدیران شرکت ها و اساتید دانشگاه در سالن همایش‌ های بین‌ المللی رازی به اپراتور همراه اول اهدا شد . این دوره یازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی در ایران است که برگزار شد و همراه اول بالاترین سطح جایزه را از آن خود کرد . همراه اول توسط ارزیابی های کمیته داوران موفق شد تندیس زرین را برای چهارمین سال پیاپی دریافت کند و با توجه به شفافیت مالی امتیاز دریافت تندیس زرین را دریافت کرد . جایزه ملی مدیریت مالی ایران در سه بخش تندیس ، تقدیر نامه و گواهینامه به شرکت‌ های حائز رتبه به صورت سالانه ارائه می ‌شود .
 جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال 1389 آغاز به کار کرده است و حدودا یازده سال است مه هر ساله برگزار می شود ، بستر ساز بهبود و ارتقای سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت‌ ها و سازمان‌ های شرکت کننده است . حمایت مدیریت مالی حرفه‌ ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ ها و سازمان‌ ها ، تشویق و ترغیب شرکت‌ ها برای انجام خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌ های بهبود ، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه‌ ای شرکت‌ ها و سازمان‌ های ایرانی ، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک ، معرفی و قدردانی از شرکت ‌ها و سازمان‌ های برتر در مالی و اقتصادی ، فراهم کردن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی از جمله اهداف برگزاری این جایزه عنوان شده است .


تاریخ ثبت: یکشنبه, 03 اسفند 1399