آواتار ایرانسل برای پاسخ گویی به مشترکین | سیم کارت

آواتار ایرانسل برای پاسخ گویی به مشترکین

اپراتور ایرانسل اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است و اپراتور ایرانسل مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به مشترکین سیم کارت های خود ارائه دهد . اپراتور ایرانسل به عنوان اولین اپراتور دیجیتال سعی دارد تا روش های نوین و دیجیتال را برای پاسخ گویی به مشترکان "سیم کارت" های خود تسهیل کند .
131408e5b55e0f5726af39159e16783aac099539.jpgمشترکان سیم کارت ایرانسل می توانند برای پاسخ سوال های خود در هر ساعت از شبانه روز و در هفت روز هفته از طریق اپلیکیشن ایرانسل من و از گفت و گوی آنلاین در وب سایت ایرانسل استفاده کنند . اپراتور ایرانسل به تازگی با بهره برداری از آواتار تصمیم دارد پاسخ گویی به مشتریان از طریق ارائه خدمات بر بستر VOIP باشد . این ویژگی ، مرکز ارتباط با مشتریان را به صورت مجازی گسترش داده است و امکان مدیریت تماس ‌های ورودی بیشتری را با هم زمانی بالا فراهم می‌ کند . آواتار هم چنین علاوه بر ارتقای کیفیت خدمات و کاهش هزینه‌ ها ، سطح رضایت مشتریان را نیز ن اپراتور ایرانسل در صبح روز سه شنبه 28 بهمن ماه 1399 در غرفه ایرانسل در نمایشگاه بین المللی اینترنت اشیا واقع در سالن 27 محل دائمی نمایشگاه های بین ‌المللی تهران ، از آواتار رونمایی کرد و در این رونمایی مهندس محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و دکتر بیژن عباسی آرند مدیر عامل ایرانسل حضور داشتند .
ایرانسل همواره کوشیده است تا با پیاده‌ سازی روش ‌های نوین و دیجیتال ، امکان دسترسی مشترکان به کارشناسان ایرانسل و پاسخ گویی سریع و دقیق به مشترکان را هر چه بیشتر تسهیل کند . مشترکان ایرانسل می توانند به صورت شبانه‌ روزی ، در هفت روز هفته ، از طریق گفت‌ و گوی آنلاین در وب ‌سایت ایرانسل و اپلیکیشن ایرانسل من ، ارسال پیام در حساب‌ های ویژۀ پاسخ گویی به مشتریان ایرانسل در شبکه ‌های اجتماعی با نام‌ های کاربری irancellhelp و irancellsupport و در اپلیکیشن‌ های پیام‌ رسان با نام کاربری irancellCRMbot و نیز تماس تلفنی با شماره‌ گیری شماره 700 از خطوط ایرانسلی و 09377000000 از سایر خطوط  پرسش‌ ها یا مشکلات احتمالی خود را با کارشناسان مرکز ارتباط با مشترکان ایرانسل ، مطرح و پاسخ لازم را دریافت کنند .
ایرانسل ، اپراتور پیشرو در کسب رضایت مشتری ، آذر ماه امسال ، برای هفتمین سال متوالی ، موفق شد تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف ‌کنندگان را از معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت مصرف ‌کنندگان و تولید کنندگان و نیز لوح زرین دهمین دورۀ « همایش سراسری رضایت مندی مشتری با رویکرد جهش تولید » را به‌عنوان تنها اپراتور تلفن‌همراه دریافت ‌کنندۀ این لوح کسب کند .


 


تاریخ ثبت: دوشنبه, 04 اسفند 1399