هدیه ایرانسل به مناسبت روز پدر | سیم کارت

هدیه ایرانسل به مناسبت روز پدر

اپراتور ایرانسل اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است که همواره با توجه به مناسبت ها و رویداد ها برای مشترکین "سیم کارت" های خود هدایای ویژه در نظر می گیرد و حالا با در روز ولادت امیرالمومین و روز مرد برای مشترکین سیم کارت های خود هدیه در نظر گرفته است .
00b5577f2c8e8fe97fd84a7dc612a1d06ad7296f.jpgاپراتور ایرانسل با فرا رسیدن روز پدر و همه گیری ویروس کرونا و الزام رعایت فاصله گذاری اجتماعی برای سلامتی خود و پدر های عزیز در روز 7 اسفند ماه 99 برای کلیه مشترکان خود هم مشترکین سیم کارت ایرانسل اعتباری و هم مشترکین سیم کارت ایرانسل دائمی ، بسته هدیه 2 گیگا بایت اینترنت داخلی و هم چنین مکالمه رایگان ایرانسلی ارائه داده است که مشترکین ایرانسل می توانند با فعال سازی آن از خدمات این اپراتور بزرگ بهره مند شوند . تمام مشترکان ایرانسل می ‌توانند در روز 7 اسفند ماه 1399 با شماره ‌گیری کد دستوری # 5 * و یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌ من ، یک بسته هدیه 2 گیگا بایتی اینترنت داخلی دریافت کنند . و اعتبار این بسته تا پایان همان روز است . هم چنین طرح هدیۀ مکالمه در روز پدر با شماره‌ گیری کد # 3 * 1 * 4444 * یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل ‌من ، فعال می‌ شود . با فعال‌ سازی این طرح ، پس از پنج دقیقه مکالمۀ ایرانسلی ، 50 دقیقه بعدیِ مکالمه‌ ، رایگان خواهد بود . ایرانسل ، اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال ایران ، در روز مادر امسال ( 15 بهمن ) نیز ، هدایای ویژه‌ ای برای گرامی داشت ولادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) و روز مادر ، برای مشترکان خود در نظر گرفته بود .
اپراتور ایرانسل اولین اپراتور دیجیتال در ایران است و این اپراتور بزرگ مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به کلیه مشترکین ایرانسل اعتباری و ایرانسل دائمی ارائه دهد . اپراتور ایرانسل به عنوان اپراتور دیجیتال همواره سعی کرده است تا خدمات و محصولات نواور و مطابق با آخرین فناوری های روز دنیا را ارائه دهد و توانسه به هدف خود که نو آوری ، تحرک و نشاط در بازار تلفن همراه بوده است دست یابد و کسب عنوان بزرگ ترین اپراتور دیتا ایران گواه تلاش های این اپراتور بزرگ است .
 


تاریخ ثبت: شنبه, 09 اسفند 1399