ارسال پیامک صورت حساب برای مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی | سیم کارت

ارسال پیامک صورت حساب برای مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی

اپراتور همراه اول ، اولین و بزرگ ترین اپراتور در ایران است که فعالیت خود را آغاز کرده است و این اپراتور بزرگ مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است تا بهترین و متفاوت ترین خدمات را در اختیار کاربران خود قرار دهد و رضایت آن ها را جلب کند . اپراتور همراه اول ، برای مشترکین خود که سیم کارت همراه اول دائمی دارند صورت حساب شان را پیامک می کند . در بین "سیم کارت" های همراه اول ، "سیم کارت همراه اول دائمی 0912" از طرفداران بیشتری برخوردار است و تمایل افراد به خرید خط همراه اول 0912 بیشتر از سایر سیم کارت های همراه اول می باشد .
6692769757203a1f0866d9e16df74a8fa92beb3a.jpgهمراه اول همواره در رویداد ها و مناسبت ها برای مشترکین خود هدایای ویژه ای در نظر می گیرد و در تلاش است که بتواند رضایت کاربران خود را داشته باشد و حالا در اقدامی صورت حساب مشترکان سیم کارت دائمی همراه اول از طریق پیامک نیز ارسال می گردد در واقع همراه اول اپراتور برتر در ایران خدمات ویژه ای را برای مشترکین سیم کارت های دائمی خود در نظر گرفته است . به گزارش اداره‌ کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ، با دستور سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از این پس جزئیات صورت حساب مشترکان سیم‌ کارت همراه اول دائمی علاوه بر روش‌ های پیشین از طریق پیامک نیز ارسال می‌ شود . طبق این اطلاعیه پیامک صورت حساب هر دوره ، سوم هرماه ارسال می ‌شود که طبق دستور سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ( رگولاتوری ) مبنی بر درج جزئیات در پیامک دوره‌ ای با هدف شفاف ‌سازی ‌، از این دوره پیامکی مجزا و با شرح جزئیات در چهارم ماه نیز ارسال می ‌شود .

در پایان این اطلاعیه تاکید شده علت ارسال جداگانه پیامک ‌ها طولانی بودن محتوای پیامک ( تعداد کاراکتر ها ) است و پیامک دوم صرفا جهت اطلاع از جزئیات صورت حساب بوده و با توجه به این که فاقد شناسه قبض و شناسه پرداخت است ، امکان پرداخت مجدد صورت حساب وجود ندارد .

 


تاریخ ثبت: شنبه, 09 اسفند 1399