توزیع 8 هزار تبلت در مناطق محروم با حضور رایتل | سیم کارت

توزیع 8 هزار تبلت در مناطق محروم با حضور رایتل

با توجه به همه ویروش کرونا و شیوع این ویروس در کشور و الزام برگزاری کلاس های آموزشی به صورت آنلاین اپراتور رایتل نشستی برگزار کرده است که در این نشست برای دانش آموزانی که در مناطق محروم قرار دارند سیم کارت رایتل و تبلت تهیه شود . در واقع این بحث از زمانی پیدایش کرونا اعلام شده است : تا به فکر مناطق محروم جامعه باشند و برای آن ها به فکر اینترنت پر سرعت و تبلت و یا گوشی باشند . حالا اپراتور رایتل دست به کار شده است و نشستی در صبح روز 5 اسفند ماه 99 در محل سازمان بهزیستی برگزار کرد .
615fe159dc4f557dbc92ba3fa82ded3b9038f388.jpegبه گزارش روابط عمومی اپراتور رایتل در این نشست مدیر عامل "رایتل" یاسر رضا خواه ، نماینده بنیاد مستضعفان پیرعلی ، معاون ارشد بازاریابی دیجی کالا امیر پاشا و معاون وزیر رفاه و رئیس سازمان بهزیستی حضور داشتند و در این نشست در خصوص ارائه گزارش برای توزیع 8 هزار تبلت و سیم کارت بین دانش آموزان تحت پوشش سازمان بهزیستی صحبت شد .
اپراتور رایتل یکی از اپراتور های برتر در کشور است که در راستای مسئولیت اجتماعی خود اعلام آمادگی کرده است و به ازای هر تبلت بسته ارتباطی هدیه شامل سیم‌ کارت رایتل اعتباری و شش ماه خدمات رایگان را در اختیار دانش‌آموزان قرار خواهد داد .
مدیر عامل رایتل رایتل اعلام کرد که از 8 هزار تبلت اهدایی دانش‌ آموزان محروم در استان‌ های خراسان رضوی ، کرمان و آذربایجان شرقی بیشترین سهم را دارا هستند .
وی همراهی و مشارکت بنگاه‌ های عمومی و غیر دولتی ، بخش خصوصی و نهاد های دولتی در کنار هم در این پروژه را از دیگر ویژگی های مهم اقدام صورت گرفته بر شمرد و ضمن اشاره به اهمیت توانمند سازی خدمت ‌گیرندگان این طرح گفت : لازمه آموزش مدد جویان ، ایجاد زیر ساخت آنلاین و بر خط در سراسر کشور برای بهره‌ مندی از بهترین محتوای آموزشی در همه کشور است و ما به عنوان بخشی از تامین اجتماعی آماده‌ ایم تکنولوژی را در خدمت تقسیم موثر این منابع در آوریم .  
تاریخ ثبت: شنبه, 09 اسفند 1399