تفاهم نامه ایرانسل و صقا | سیم کارت

تفاهم نامه ایرانسل و صقا

اپراتور ایرانسل ، اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است و اپراتور ایرانسل همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به مشترکین سیم کارت های خود ارائه دهد اپراتور ایرانسل سریع ترین اینترنت همراه را در اختیار کاربران "سیم کارت" های خود قرار داده است و تلاش کرده چیزی فراتر از یک اپراتور برای مشترکین خود باشد و اپراتور ایرانسل پوشش دهی گسترده ای را برای مشترکین خود فراهم کرده است که در هر کجا و در هر زمان که هستند به راحتی بتوانند به خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی داشته باشند .
0fcd82cc7b2b257c11becbf91035dd9531a20084.jpgاپراتور ایرانسل به تازگی تفاهم نامه ای در راستای حمایت و شکل گیری و توسعه زیست بوم اینترنت اشیا منعقد کرده است . این تفاهم نامه در روز چهارشنبه 6 اسفند ماه 1399 حاشیۀ نمایشگاه بین ‌المللی مخابرات ، فناوری‌ اطلاعات و راه ‌حل‌ های نو آورانه ( تلکام 99 ) ، در غرفۀ ایرانسل امضا شد و مدیر عامل ایرانسل دکتر بیژن عباسی ارند و مهندس محمد حسین سلیمانیان مدیر عامل شرکت صنایع قطعات الکترونیک ایران نیز در این مراسم حضور داشتند .
بر اساس این تفاهم ‌نامه ، "ایرانسل" و صقا در زمینۀ ایجاد زیر ساخت ‌های مبتنی بر فناوری مورد نیاز و پلتفرم سخت‌ افزاری و نرم‌ افزاری خودرو های متصل ، بر اساس ویژگی ‌های اعلام شده از سوی شرکت‌ های خودرو ساز و توسعۀ بازار و زیست ‌بوم نو آوری در زمینۀ خدمات مبتنی بر فناوری ‌های مربوطه ، همکاری می‌ کنند . خودروی متصل ، خودرویی است که با اتصال به یک شبکه ارتباطی ، می ‌تواند با به اشتراک ‌گذاری دسترسی با دستگاه ‌های دیگر در داخل و خارج از خودرو ارتباط برقرار کند و به این ترتیب ، امکان بررسی ترافیک مسیر ، ارتباط با زیر ساخت ‌های شهری ، نظارت بر مصرف سوخت و بسیاری ویژگی‌ های دیگر ، میسر می‌ شود . ایرانسل از سال 1394 با نمایش نمونه‌ هایی از خودروی متصل در غرفۀ خود در نمایشگاه بین ‌المللی تلکام ، آمادگی خود برای ارائۀ خدمات زیر ساختی را به شرکت‌ های مربوطه ، از جمله خودرو سازان اعلام کرده است .


تاریخ ثبت: سه شنبه, 12 اسفند 1399