روش جدید خرید غیر حضوری محصولات ایرانسل | سیم کارت

روش جدید خرید غیر حضوری محصولات ایرانسل

اپراتور ایرانسل به عنوان اپراتور دیجیتال در ایران برای مشترکین سیم کارت های خود روش جدیدی را برای خرید محصولات ارائه داد . اپراتور ایرانسل اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است و این اپراتور دیجیتال برای مشترکین "سیم کارت" های خود اپلیکیشن ایرانسل من را عرضه کرده است که مشترکین سیم کارت های ایرانسل می توانند از طریق این اپلیکیشن به کلیه خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی پیدا کنند و از خدمات متفاوت و متنوع این اپراتور بزرگ بهره مند شوند .
9f9244bd82e252a14b3974fe96b1f6412a162254.jpgکلیه مشترکین سیم کارت های ایرانسل هم مشترکین سیم کارت ایرانسل اعتباری و هم مشترکین "سیم کارت ایرانسل دائمی" می توانند به صورت کاملا رایگان اپلیکیشن ایرانسل من را دانلود و نصب کنند و به آسانی از خدمات این اپراتور بهره مند شوند .
اپراتور ایرانسل برای افزایش رضایت مندی مشترکین سیم کارت های خود تنوع بیشتری برای خرید غیر حضوری فراهم کرد ، در واقع با شیوع و همه گیری ویروس کرونا از اقدامات مهم اپراتور ها فراهم کردن خدمات غیر حضوری است تا کاربران بتوانند برای دسترسی بیشتر و اسان تر به خدمات اپراتور ها اقدام کنند . مشترکین سیم کارت ایرانسل دائمی و اعتباری ایرانسل می‌ توانند با شماره‌ گیری کد دستوری # 16 * 555 * از خطوط ایرانسل ، سفارش خرید محصولات ایرانسلی را ثبت کنند .
پس از ثبت سفارش ، کارشناسان ایرانسل از شمارۀ 09351000000 با مشترک تماس گرفته و پردازش فرایند خرید را تکمیل می ‌کنند تا پس از پرداخت آنلاین مبلغ سفارش ، محصول درخواستی به نشانی مورد نظر ارسال شود . در فاز نخست این طرح ، امکان خرید سیم ‌کارت‌ های اعتباری و دائمی برای متقاضیان فراهم شده است و در فاز های بعدی ، سایر محصولات مانند مودم ، محصولات خانه هوشمند و… نیز از این طریق قابل تهیه خواهند بود . پیش تر ، امکان خرید غیر حضوری سیم‌ کارت ‌ها و محصولات ایرانسل از طریق فروشگاه آنلاین ایرانسل به نشانی shop.irancell.ir و نیز از طریق اپلیکیشن ایرانسل من ، امکان ‌پذیر شده بود .