راه اندازی مرکز مانیتورینگ پلتفرم های دیجیتال همراه اول | سیم کارت

راه اندازی مرکز مانیتورینگ پلتفرم های دیجیتال همراه اول

اپراتور همراه اول مرکز مانیتورینگ پلتفرم های دیجیتال خود را در روز یک شنبه 17 اسفند ماه 1399 را افتتاح کرد . همراه اول اولین و بزرگ ترین اپراتور فعال در ایران است که این اپراتور بزرگ همواره در تلاش است تا رضایت مشترکین سیم کارت های خود را داشته باشد .
8984b237471f80beafe10f17f6047a0ea1b682a9.jpgمرکز مانیتورینگ پلتفرم های دیجیتال همراه اول با حضور ابوالحسن فیروز آبادی ، دبیر شورای عالی فضای مجازی ، مدیر عامل و مدیران ارشد همراه اول و پلتفرم های دیجیتال اپراتور این اپراتور ، در ساختمان ستاره ونک برگزار شد .مهدی اخوان بها بادی ، مدیر عامل همراه اول در این مراسم با اشاره به وظایف این مرکز مانیتورینگ یک پارچه اظهار کرد : مرکزی که امروز رونمایی می شود ، مرکز مانیتورینگ خدمات پایه دیجیتال همراه اول یا همان خدمات پایه ای شبکه ملی اطلاعات است . با مانیتور لحظه ای پلتفرم هایی نظیر شبکه دانش آموزی « شاد » ، برخی شبکه های اجتماعی مانند روبیکا و هم چنین موتور جستجویی هم چون ذره بین در این مرکز ، هر زمان اتفاق خاصی در روند سرویس دهی آن ها مشاهده شود ، واکنش لازم و به موقع را در رفع مشکل خواهیم داشت .
فیروز آبادی با اشاره ای به نظام هویت معتبر در فضای مجازی کشور و اقدامی که همراه اول در توسعه یک موتور جستجوی بومی انجام داده است ، ابراز کرد : با توجه به این که دنبال این هستیم سرویس های بومی از مزیت های سرزمینی استفاده کنند تا بتوانند سرویس بهتری از مشابه های خارجی خود ارائه دهند ، اگر این جستجو گر هم بتواند تعداد بالایی کاربر ایرانی را جذب کند ، هماهنگی های لازم بین دستگاهی را فراهم می آوریم تا کاربران با هر یک بار ورود ، بتوانند تمامی کار های روزانه را روی بستر مذکور اعم از امور بانکی ، بورسی و اداری انجام دهند .

"همراه اول" به عنوان یکی از بزرگ ترین بازیگران عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور ، مأموریت خود را « تحقق رویای دیجیتال » عنوان کرده و با چشم انداز تبدیل شدن به یکی از رهبران بازار ICT منطقه با ارائه خدمات و راه کار های هوشمند با هدف « توانمند سازی اکوسیستم دیجیتال » ، تلاش می کند نقش خود را در توسعه روز افزون کشور به خوبی شناخته و مسؤولانه ایفا کند .